reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-28 - 2022-11-29

Sport w polskiej TV 20.01.2022

dodano: 2022-01-18 22:08 | aktualizacja: 2022-01-20 16:46
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Carabao Cup: Arsenal FC – Liverpool FC. Transmisje live z meczu Polska - Norwegia z ME piłkarzy ręcznych tylko w Eurosporcie i... Metro.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

01:30 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Dallas Mavericks – Phoenix Suns

 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Carabao Cup:
Arsenal FC – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

19:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Getafe CF – Granada CF
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

05:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

07:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

09:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

11:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

14:15 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Bieg indywidualny mężczyzn

16:00 Snooker: Shoot Out:
1. runda

19:45 Snooker: Shoot Out:
1. runda

22:00 Snooker: Shoot Out:
1. runda

01:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. runda

03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. runda
 
Eurosport 2

05:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

07:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

09:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

11:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
2. runda fazy grupowej
Rosja - Szwecja

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
2. runda fazy grupowej
Niemcy - Hiszpania

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
2. runda fazy grupowej
Polska - Norwegia

Komentarz: Iwona Niedźwiedź, Piotr Karpiński

01:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. runda

03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. runda
 
Golf Channel

22:00 Golf: PGA Tour, La Quinta:
1. runda

   
Metro

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Polska - Norwegia

Komentarz: Iwona Niedźwiedź, Piotr Karpiński
 
Polsat Sport Premium 1

21:00 Piłka nożna: Coppa Italia: 
AS Roma – US Lecce

 
Polsat Sport

11:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Taniec rytmiczny

14:15 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Bieg indywidualny mężczyzn

18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Grupa Azoty Chemik Police – ZOK UB

 
Polsat Sport Extra

14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program krótki par sportowych

15:45 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Ceremonia otwarcia
    
16:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program krótki solistek

20:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Igor Gorgonzola Novara – VK Dukla Liberec
 
Polsat Sport News

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Zastal BC Zielona Góra – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
    

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
Exact Systems Norwid Częstochowa – MKS Będzin
 
Sportklub

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Beijing Royal Fighters – Guangzhou Loong Lions

 
TVP Sport

13:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Legia Warszawa – Riga FC
Komentarz: Aleksander Roj

19:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Elche CF – Real Madryt
Komentarz: Maciej Iwański

21:30 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Athletic Club – FC Barcelona
Komentarz: Jacek Laskowski
 
Viaplay

17:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Sierra Leone – Gwinea Równikowa
Komentarz: Dawid Szymczak

17:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Wybrzeże Kości Słoniowej – Algieria
Komentarz: Piotr Domagała, Radosław Przybysz

20:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Gambia – Tunezja
Komentarz: Szymon Ratajczak

20:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Mali – Mauretania
Komentarz: Kamil Kania

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – Washington Capitals

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres – Dallas Stars

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers – Columbus Blue Jackets

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins – Ottawa Senators

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators – Winnipeg Jets

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers – Florida Panthers

03:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings – Colorado Avalanche

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – San Jose Sharks

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Montreal Canadiens


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Miernik Signal ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Signal ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 849 zł Więcej...