reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jambox: Filmy dla dzieci za 1 zł

dodano: 2022-01-18 12:22 | aktualizacja: 2022-01-19 11:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Jambox/satkurier.pl

Ferie na życzenie Z okazji trwających ferii, od 17 stycznia do 27 lutego 2022 roku sieć Jambox przegotowała promocję, w ramach której jej abonenci będą mogli wypożyczać wybrane filmy dla dzieci jedynie za złotówkę.

Jambox
Jambox ferie na życzenie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Każdego tygodnia trwania promocji, w poniedziałek Jambox ujawni w mediach społecznościowych jeden z sześciu tytułów, który będzie można wypożyczyć za 1 zł w Wypożyczalni VOD Jambox, do niedzieli, do północy.

W dniach 17-23 stycznia promocja obejmie animację „Wyrolowani” (Extinct) z 2021 roku. Poniżej opis fabuły.

Ola i Olo od zawsze mają w życiu pod górkę i pod... dziurkę. Co z tego, że należą do uroczego gatunku Flumaków, którym zachwycił się sam Karol Darwin, skoro jest to gatunek na wylot zagrożony. Flumaki to takie okrągłe istoty z prześwitem w środku, co upodabnia je bardzo do donatów. Są zresztą nie mniej słodkie. Niestety los rzadko uśmiecha się do Oli i Ola, którzy nawet przez własnych ziomali uważani są za nieogarniętych i fajtłapowatych. Ale fortuna kołem się toczy! Tuż przed katastrofą, która na zawsze ma zmieść z powierzchni Ziemi całe plemię Flumaków, Ola i Olo wyruszają w podróż w czasie, dzięki której być może uda im się odwrócić bieg historii. Przyszłość, do której trafią okaże się jeszcze bardziej zakręcona niż ich ojczysty rok 1885, ale powrót do przeszłości to na razie mission impossible. W towarzystwie nieletniego dinozaura, szczeniaka Czarusia i kilku innych oryginałów, Ola i Olo muszą rzucić się w wir przygody, by odnaleźć zaginionego naukowca, który podobno wie jak to wszystko odkręcić.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...