reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports 1 4K rozszerza zasięg

dodano: 2022-01-19 14:43 | aktualizacja: 2022-01-19 20:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eleven Sports/satkurier.pl

Eleven Sports 1 4K Jak już informowaliśmy, w ostatnim czasie Eleven Sports 1 4K został dołączony do oferty Netii, która zdecydowała się na rozszerzenie swojej usługi o dekoder 4K i kanały telewizyjne 4K. Wcześniej Eleven Sports 1 4K zawitał też do platform Polsat Box i Canal+ oraz sieci Vectra, Toya, Inea, Orange, Elsat, Avios, JamboxPlay i innych. I co najważniejsze, na tym ma się nie skończyć - jak zapewnia Krzysztof Świergiel, CEO oraz członek zarządu Eleven Sports w Polsce, wkrótce nadawca będzie informować o porozumieniach z kolejnymi sieciami.

Eleven Sports 1 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eleven Sports 1 4K to kanał sportowy nadawany całodobowo w rozdzielczości 4K, który transmituje w natywnej jakości UHD wybrane wydarzenia, takie jak wyścigi Formuły 1 czy mecze piłkarskie hiszpańskiej LaLiga Santander. Jego ramówka jest identyczna jak Eleven Sports 1 w HD. Eleven Sports 1 4K rozpoczął nadawanie w listopadzie 2017 roku.
 

- Wiemy, że dla kibiców jakość transmisji z wydarzeń sportowych jest równie ważna jak ich poziom, dlatego nieustannie pracujemy nad naszą ofertą również od strony technologicznej oraz poszerzamy zasięg Eleven Sports 1 4K. Cieszymy się, że wraz z oczekiwaniami widzów rośnie zainteresowanie produktem wysokiej jakości ze strony operatorów. Wcześniej włączyliśmy nasz kanał 4K do ofert kilku dużych partnerów, takich jak Polsat Box, Canal+, Vectra, Toya, Inea, Orange czy Play. Teraz do tego grona dołącza Netia i mogę zapewnić, że wkrótce będziemy informować o porozumieniach z kolejnymi sieciami - powiedział Krzysztof Świergiel, CEO oraz członek zarządu Eleven Sports w Polsce.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

469 zł Więcej...