reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bajkowe Walentynki z Romance TV

dodano: 2022-01-17 12:01
autor: Janusz Sulisz | źródło: Romance TV

Krolewna_Sniezka Nad Jeziorem 01 Romance TV 360px W lutym, miesiącu miłości i namiętności, kanał Romance TV przygotował specjalną ramówkę z okazji Walentynek. Nie tylko zakochane pary, ale wszyscy widzowie marzący o wielkim i spełnionym uczuciu, będą mogli obejrzeć przepiękne filmy z pozytywnym, miłosnym przesłaniem. Stacja zaprasza na całodniowe maratony filmowe przed oraz w same Walentynki. Niedziela 13 lutego i poniedziałek 14 lutego zapowiadają się prawdziwie magicznie w Romance TV.

Romance TV
Basn O Zlotym Talarze 01 Romance TV walentynki 2022 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę 13 lutego Romance TV od rana aż do później nocy zaprasza na filmy kojące serce.
Stacja porwie widzów na cały przedwalentynkowy dzień do krainy nieograniczonych możliwości, gdzie miłość nie zna granic ani przeszkód i co najważniejsze - może przydarzyć się w każdym wieku i momencie naszego życia.

W ramach cyklu zostaną pokazane przepiękne filmy miłosne – komediowe i obyczajowe:
„Z całego serca: ślub”, „Mój George”, „Niania mimo woli”, „Zaproszenie”, „Art & Soul”, „Przeznaczenie”, „Ratując Madison”, „Ucieczka w miłość” i „Pan Hoppy i żółwie”

- Nie ma nic ważniejszego w świecie niż miłość. Nie ważne, czy to jest uczucie, która trwa całe życie czy tylko jakiś czas. Każda miłość jest niesamowita, ważna i wyjątkowa. O tym właśnie mówią filmy emitowane w Walentynki w mojej ukochanej i najbardziej romantycznej stacji ze wszystkich - Romance TV. Pamiętajcie, że nigdy nie możemy tracić nadziei, że poznamy swoją drugą połówkę, tylko trzeba wychodzić na spotkanie miłości i być na nią otwartym

– mówi Daniel QCZAJ, trener motywator, ambasador Romance TV.


Walentynki w Romance TV będą prawdziwie baśniowe.
14 lutego stacja zaprasza na całodzienny maraton filmowy pod znakiem niezwykłej i magicznej zabawy. Stacja pokaże nowe wersje klasycznych baśni, w których zawsze zwycięża wielkie uczucie. Od rana do wieczora widzowie będą mogli obejrzeć takie hity, jak „Jorinde i Joringel”, „Baśń o złotym talarze”, „Prawdziwa narzeczona”, „O Jasiu mocarzu”, „Ogród Pani Zimy”, „Żabi król” czy „Białośnieżka i Różyczka”.  

Punktem kulminacyjnym magicznego bloku w Romance TV będzie emitowana o godz. 20:00 telewizyjna premiera „Królewny Śnieżki nad jeziorem”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...