reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-06-29 - 2022-06-30

Sport w polskiej TV 21.01.2022

dodano: 2022-01-20 11:24 | aktualizacja: 2022-01-24 23:59
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych: Polska – Szwecja. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:00 Piłka nożna: Premier League: 
Watford FC – Norwich City
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka

01:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Philadelphia 76ers – Los Angeles Clippers
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon – AS Saint-Etienne
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Piotr Grabowski
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Hellas Werona – Bologna FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
RCD Espanyol – Real Betis Balompie
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon – AS Saint-Etienne
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 4

20:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
FC Arouca – SL Benfica
Komentarz: Marcin Gazda, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

05:00 Tenis: Australian Open:
3. runda

07:00 Tenis: Australian Open:
3. runda

09:00 Tenis: Australian Open:
3. runda

11:00 Tenis: Australian Open:
3. runda

14:15 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Bieg indywidualny kobiet

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee-Neustadt:
Kwalifikacje
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Polska – Szwecja

Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

19:45 Snooker: Shoot Out:
1. runda

22:00 Snooker: Shoot Out:
1. runda

01:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda

03:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda
 
Eurosport 2

05:00 Tenis: Australian Open:
3. runda

07:00 Tenis: Australian Open:
3. runda

09:00 Tenis: Australian Open:
3. runda

11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel:
Zjazd mężczyzn

13:45 Snooker: Shoot Out:
1. runda

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Niemcy – Norwegia

01:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda

03:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda
 
Golf Channel

22:00 Golf: PGA Tour, La Quinta:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Metro

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Polska – Szwecja

Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
nSport+

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Lyon – AS Saint-Etienne
komentarz: Artur Kwiatkowski, Piotr Grabowski
 
Polsat Sport

11:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program krótki solistów

14:05 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Bieg indywidualny kobiet

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – ŁKS Commerceron Łódź [mecz odwołany]

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: [transmisja meczu przeniesiona z PSE]
PGE Spójnia Stargard – Twarde Pierniki Toruń

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
#VolleyWrocław – Developres Bella Dolina Rzeszów
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:  [transmisja meczu przeniesiona na kanał Polsat Sport]
PGE Spójnia Stargard – Twarde Pierniki Toruń

17:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów: [transmisja meczu przeniesiona z kanału Polsat Sport News]
Taniec dowolny
 
Polsat Sport News

17:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów: [transmisja meczu przeniesiona na kanał Polsat Sport Extra]
Taniec dowolny

18:00 Sporty walki: FEN 38:
Ceremonia ważenia

18:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Taniec dowolny
 
Sportklub

16:45 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Abu Zabi:
Sesja treningowa

 
TVP Sport

15:00 Jeździectwo: Cavaliada Tour,Sopot:
Duża runda
Komentarz: Jarosław Idzi

17:30 Futsal: Mistrzostwa Europy:
Rosja – Słowacja
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Piotr Szymura

20:30 Futsal: Mistrzostwa Europy:
Polska – Chorwacja
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Piotr Szymura
 
Viaplay

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – 1. FC Nürnberg

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – FC St. Pauli
Komentarz: Kamil Kania

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – Arminia Bielefeld
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Zachodny

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes – New York Rangers

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – Pittsburgh Penguins

01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings – Dallas Stars

01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Arizona Coyotes

02:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks – Minnesota Wild

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks – Tampa Bay Lightning

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – St. Louis Blues

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – Florida Panthers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...