reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-28 - 2022-05-29

Sport w polskiej TV 22.01.2022

dodano: 2022-01-20 13:40 | aktualizacja: 2022-01-22 17:59
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Multi Premier League. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie. Polecamy mecz na AO 2022: Iga Świątek - Daria Kasatkina.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – West Ham United

Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

 
CANAL+ Sport

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Aston Villa FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League

Moderator: Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC – Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens – Olympique Marsylia

Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak

01:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Milwaukee Bucks – Sacramento Kings
Komentarz: Michał Łopaciński, Dominik Tomczyk
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Newcastle United
Komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC – Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Marcin Rosłoń, Jakub Polkowski
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC – Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Marcin Rosłoń, Jakub Polkowski
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Genoa CFC – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Inter Mediolan – Venezia FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
SS Lazio – Atalanta Bergamo
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Nottingham Forest – Derby County
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Stade Brestois 29 – LOSC Lille
Komentarz: Mateusz Majak, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Atlético Madryt – Valencia CF

Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Birmingham City – Barnsley FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens – Olympique Marsylia

Komentarz: Dominik Guziak, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Nottingham Forest – Derby County
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Birmingham City – Barnsley FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Dominik Guziak

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Sporting CP – SC Braga
Komentarz: Michał Świerżyński
 
Eurosport 1
1:00 Tenis: Australian Open:
3. runda
Tamara Zidansek
(Słowenia, 29.) - Alize Cornet (Francja) 
Komentarz: Dawid Olejniczak 

2:30 Tenis: Australian Open:
3. runda
Marketa Vondrousova
(Czechy, 31.) - Aryna Sabalenka (Białoruś, 2.) 
Komentarz: Dawid Olejniczak

04:00 Tenis: Australian Open:
3. runda
Botic van de Zandschulp (Holandia) - Daniił Miedwiediew (Rosja, 2.) 
Komentarz: Lech Sidor 

07:00 Tenis: Australian Open:
3. runda
Daniel Evans (Wielka Brytania, 24.) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, 9.) 
Komentarz: Michał Lewandowski 

09:00 Tenis: Australian Open:
3. runda
Iga Świątek - Daria Kasatkina
Komentarz: Marek Furjan, Piotr Sierzputowski

11:00 Tenis: Australian Open:
3. runda

Andriej Rublow (Rosja, 5.) - Marin Cilić (Chorwacja, 27.) 
Komentarz: Witold Domański 

14:50 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Sztafeta kobiet

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee-Neustadt:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

19:45 Snooker: Shoot Out:
2. runda

22:00 Snooker: Shoot Out:
2. runda

01:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
4. runda

03:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
4. runda
 
Eurosport 2

1:00 Tenis: Australian Open:
3. runda
Clara Tauson
(Dania) - Danielle Collins (USA, 27.) 
Komentarz: Radosław Nijaki 

2:30 Tenis: Australian Open:
3. runda  Kaia Kanepi (Estonia) - Maddison Inglis (Australia) 
Komentarz: Radosław Nijaki 

04:00 Tenis: Australian Open:
3. runda
Benoit Paire (Francja) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 4.) 
Komentarz: Karol Stopa, Radosław Szymanik 

07:00 Tenis: Australian Open:
3. runda

Taro Daniel (Japonia) - Jannik Sinner (Włochy, 11.) 
Komentarz Tomasz Wolfke 

09:00 Tenis: Australian Open:
3. runda

Pablo Andujar (Hiszpania) - Alex de Minaur (Australia, 32.) 
Komentarz: Tomasz Wolfke

10:15  Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel:
Zjazd mężczyzn

11:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Cortina d'Ampezzo:
Zjazd kobiet

13:00 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselvie:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

13:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel:
2. przejazd slalomu mężczyzn

14:45 Snooker: Shoot Out:
2. runda

15:50 Snooker: Shoot Out:
2. runda

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Dania – Chorwacja

01:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
4. runda

03:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
4. runda
 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Abu Zabi:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, La Quinta:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Levante UD – Cadiz CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – RCD Mallorca
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Valencia BC – Herbalife Gran Canaria
 
Polsat Sport

11:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program dowolny solistek

12:40 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselvie:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów – Stal Nysa

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 270:
Francis Ngannou – Ciryl Gane
 
Polsat Sport Extra

12:40 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program dowolny solistek

14:50 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Sztafeta kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek – WKS Śląsk Wrocław

19:55 Piłka nożna: Eredivisie: 
AZ Alkmaar – sc Cambuur

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Atlantic City: 
Gary Russell Jr. – Mark Magsayo
 
Polsat Sport Fight

19:00 Sporty walki: Fight Exclusive Night 38: 
Michał Andryszak – Geronimo Dos Santos

 
Polsat Sport News

11:15 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Idre:
Skicross

17:50 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Taniec dowolny par sportowych

 
Super Polsat

19:00 Sporty walki: Fight Exclusive Night 38: 
Michał Andryszak – Geronimo Dos Santos

 
Sportklub

08:30 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Jiangsu Dragons – Shenzhen Leopards
Komentarz: Krzysztof Sendecki

11:25 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Abu Zabi:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek

13:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Abu Zabi:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek

15:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Abu Zabi:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek

18:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Galatasaray NEF – Petkim Spor
Komentarz: Jakub Ryś
 
TVN

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee-Neustadt:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
TVP Sport

08:50 Biegi narciarskie: Visma Ski Classic - La Diagonella:
Zawody
Komentarz: Piotr Meissner

10:20 Biegi narciarskie: Visma Ski Classic - La Diagonella:
Zawody

14:30 Futsal: Mistrzostwa Europy: 
Gruzja – Azerbejdżan
Komentarz: Jan Sławiński

17:30 Futsal: Mistrzostwa Europy: 
Hiszpania – Bośnia i Hercegowina
Komentarz: Michał Zawacki

19:30 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Sopot:
Powożenie; 
Speed & music
Komentarz: Jarosław Idzi

 


Viaplay

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Ingolstadt 04 – SV Darmstadt 98

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 – SV Werder Brema

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hansa Rostock – 1. FC Heidenheim

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
Juventus FC – AC Fiorentina

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – Borussia Dortmund

Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – VfB Stuttgart
Komentarz: Szymon Ratajczak, Radoslaw Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – FC Augsburg
Komentarz: Mateusz Juza

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum – 1. FC Köln
Komentarz: Kamil Kania, Michał Zachodny

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres – Philadelphia Flyers

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Erzgebirge Aue – FC Schalke 04
Komentarz: Dawid Król

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – Winnipeg Jets

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche – Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – Carolina Hurricanes

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Toronto Maple Leafs

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers – Arizona Coyotes

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals – Ottawa Senators

02:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators – Detroit Red Wings

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild – Chicago Blackhawks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers – Calgary Flames

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – Tampa Bay Lightning


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...