reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HBO Max wystartuje w Polsce 8 marca?

dodano: 2022-01-21 10:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

HBO Max 20 stycznia br. na www.hbomax.com/pl/pl pokazała się informacja „HBO Max Arrives March 8!” (w tłumaczeniu: „HBO Max nadchodzi 8 marca!”), która jednak dość szybko została usunięta ze strony internetowej. Czy oznacza to, że platforma streamingowa HBO Max zadebiutuje w Polsce już w Dzień Kobiet? Docelowo HBO Max ma zastąpić w naszym kraju HBO GO.

HBO
HBO Max 8 marca


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
HBO Max to platforma SVOD należąca do amerykańskiego koncernu WarnerMedia. 26 października ub.r. ruszyła w krajach skandynawskich oraz Hiszpanii i Andorze, debiutując tym samym w Europie.

Według wcześniejszych, oficjalnych zapowiedzi, serwis HBO max ma pojawić się w 2022 roku w następujących 21 krajach:
Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Estonia, Grecja, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Macedonia Północna, Mołdawia, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Turcja i Węgry.
Nie określono jednak dokładnego terminu wprowadzenia HBO Max na te rynki.

HBO Max łączy w jednym miejscu nowe i kultowe seriale oraz filmy Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network i Max Originals.

HBO Max jest dostępny na wielu urządzeniach i platformach, w tym telewizorach smart (Samsung, LG i Android TV), za pośrednictwem urządzeń streamingowych (Apple TV 4K i Google Chromecast), konsol do gier (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X|S), urządzeń mobilnych i tabletów (iPhone, iPad, iPod Touch i Android) oraz online pod adresem www.HBOMax.com. HBO Max jest również dostępny u wybranych partnerów. Klienci będą mogli płacić za pośrednictwem głównych dostawców (VISA, Mastercard i PayPal) oraz poprzez zakupy w aplikacji (App Store i Google Play).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...