reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-04 - 2022-12-05

Sport w polskiej TV 23.01.2022

dodano: 2022-01-21 23:14
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Chelsea FC – Tottenham Hotspur. Transmisje live z Mistrzostw Świata szczypiornistów w Eurosporcie i Metro.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Elche CF

Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Liverpool FC

Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Tottenham Hotspur

Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Liverpool FC

Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Tottenham Hotspur

Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Stade de Reims

Komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Brighton&Hove Albion
Komentarz: Adrian Olek, Kamil Kosowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC – AS Monaco
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Bojanowski

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
New York Knicks – Los Angeles Clippers
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Radosław Hyży

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Washington Wizards – Boston Celtics
Komentarz: Wojciech Michałowicz. Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Family

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Burnley FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
 
CANAL+ Now

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Burnley FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Real Madryt – FC Barcelona
Komentarz: Bartosz Tomczak, Wojciech Michałowicz
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – US Salernitana Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – Juventus FC

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Getafe CF
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – FC Barcelona

Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC – AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Stade de Reims

Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – CA Osasuna
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC – AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Porto – FC Famalicão
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

05:00 Tenis: Australian Open:
4. runda

07:00 Tenis: Australian Open:
4. runda

09:00 Tenis: Australian Open:
4. runda

11:00 Tenis: Australian Open:
4. runda

15:00 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee-Neustadt:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

19:45 Snooker: Shoot Out:
4. runda

22:00 Snooker: Shoot Out:
1/4 finału

23:00 Snooker: Shoot Out:
1/2 finału

23:30 Snooker: Shoot Out:
Finał

01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
4. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
4. runda
 
Eurosport 2

05:00 Tenis: Australian Open:
4. runda

07:00 Tenis: Australian Open:
4. runda

11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Cortina d'Ampezzo:
Supergigant kobiet

13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel:
Zjazd mężczyzn

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Polska – Rosja

Komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Niemcy – Szwecja

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Hiszpania – Norwegia

01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
4. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
4. runda
 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Abu Zabi:
Finał
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, La Quinta:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Metro

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Polska – Rosja
Komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź

 
nSport+

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano – Athletic Club
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport Premium 1

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
NEC Nijmegen – Feyenoord


 
Polsat Sport

10:45 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program dowolny solistów

12:05 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Sztafeta mężczyzn

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grupa Azoty Chemik Police – IŁ Capital Legionovia Legionowo
 
Polsat Sport Extra

12:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program dowolny solistów

15:05 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Asseco Arka Gdynia – GTK Gliwice
 
Polsat Sport News

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – AFC Ajax

16:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Pokazy mistrzów
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Beşiktaş Icrypex – Frutti Extra Bursaspor
Komentarz: Jakub Ryś

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Türk Telekom – Büyükçekmece Basketbol
Komentarz: Jakub Ryś

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Pinar Karsiyaka – Anadolu Efes
Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt – FC Barcelona 
Komentarz: Krzysztof Sendecki
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee-Neustadt:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
TVP Sport

11:00 Tenis stołowy: Liga Mistrzyń ETTU: 
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg – TT Saint Quentinois
Komentarz: Jacek Jońca 

14:15 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Sopot:
Grand Prix
Komentarz: Jarosław Idzi

17:30 Futsal: Mistrzostwa Europy: 
Portugalia – Holandia
Komentarz: Szymon Borczuch, Krzysztof Kuchciak
 
Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
SSC Napoli – AS Roma

13:30 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League: 
Brighton&Hove Albion – Chelsea FC

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SSV Jahn Regensburg – Holstein Kiel

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC – SV Sandhausen

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – Dynamo Drezno

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – VfL Wolfsburg

Komentarz: Piotr Domagała, Radosław Gilewicz

17:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Burkina Faso – Gabon

Komentarz: Marcin Borzęcki

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC – Bayern Monachium

Komentarz: Rafał Wolski, Michał Zachodny

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins – Winnipeg Jets

19:45 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League: 
Manchester City – Arsenal FC
Komentarz: Dawid Szymczak

20:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Nigeria – Tunezja

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – Ottawa Senators

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – Los Angeles Kings

03:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – Florida Panthers

04:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – St. Louis Blues


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...