dodano: 2022-01-21 23:14
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Chelsea FC – Tottenham Hotspur. Transmisje live z Mistrzostw Świata szczypiornistów w Eurosporcie i Metro.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: New York Knicks – Los Angeles Clippers
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Radosław Hyży
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Washington Wizards – Boston Celtics
Komentarz: Wojciech Michałowicz. Szymon Szewczyk CANAL+ Family
15:00 Piłka nożna: Premier League: Arsenal FC – Burnley FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka CANAL+ Now
15:00 Piłka nożna: Premier League: Arsenal FC – Burnley FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Real Madryt – FC Barcelona
Komentarz: Bartosz Tomczak, Wojciech Michałowicz Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Cagliari Calcio – ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: SSC Napoli – US Salernitana Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Empoli FC – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC – AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: FC Porto – FC Famalicão
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek Eurosport 1
05:00 Tenis: Australian Open: 4. runda
07:00 Tenis: Australian Open: 4. runda
09:00 Tenis: Australian Open: 4. runda
11:00 Tenis: Australian Open: 4. runda
15:00 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva: Bieg ze startu wspólnego kobiet
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee-Neustadt: Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
19:45 Snooker: Shoot Out: 4. runda
22:00 Snooker: Shoot Out: 1/4 finału
23:00 Snooker: Shoot Out: 1/2 finału
23:30 Snooker: Shoot Out: Finał
01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: 4. runda
03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: 4. runda Eurosport 2
05:00 Tenis: Australian Open: 4. runda
07:00 Tenis: Australian Open: 4. runda
11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Cortina d'Ampezzo: Supergigant kobiet
13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel: Zjazd mężczyzn
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Niemcy – Szwecja
20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Hiszpania – Norwegia
01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: 4. runda
03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: 4. runda Golf Channel
10:00 Golf: European Tour, Abu Zabi: Finał
Komentarz: Jacek Person
21:00 Golf: PGA Tour, La Quinta: Finał
Komentarz: Jacek Person Metro
15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Polska– Rosja
Komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź
nSport+
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Rayo Vallecano – Athletic Club
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski Polsat Sport Premium 1
12:15 Piłka nożna: Eredivisie: NEC Nijmegen – Feyenoord
Polsat Sport
10:45 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów: Program dowolny solistów
12:05 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva: Sztafeta mężczyzn
20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police – IŁ Capital Legionovia Legionowo Polsat Sport Extra
12:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów: Program dowolny solistów
15:05 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva: Bieg ze startu wspólnego kobiet
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Asseco Arka Gdynia – GTK Gliwice Polsat Sport News
14:30 Piłka nożna: Eredivisie: PSV Eindhoven – AFC Ajax
16:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów: Pokazy mistrzów Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Beşiktaş Icrypex – Frutti Extra Bursaspor
Komentarz: Jakub Ryś
13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Türk Telekom – Büyükçekmece Basketbol
Komentarz: Jakub Ryś
16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Pinar Karsiyaka – Anadolu Efes
Komentarz: Krzysztof Sendecki
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Real Madryt – FC Barcelona
Komentarz: Krzysztof Sendecki TVN
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee-Neustadt: Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński TVP Sport
11:00 Tenis stołowy: Liga Mistrzyń ETTU: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg – TT Saint Quentinois
Komentarz: Jacek Jońca
14:15 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Sopot: Grand Prix
Komentarz: Jarosław Idzi
17:30 Futsal: Mistrzostwa Europy: Portugalia – Holandia
Komentarz: Szymon Borczuch, Krzysztof Kuchciak Viaplay
12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: SSC Napoli – AS Roma
13:30 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League: Brighton&Hove Albion – Chelsea FC