reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MTV 00s zabezpiecza licencję na Ukrainie

dodano: 2022-01-23 09:28
autor: RO | źródło: detector.media

MTV 00s Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia wpisała nowy kanał do listy adaptowanych kanałów zagranicznych, których treść spełnia wymagania Europejskiej Konwencji o Telewizji Ponadgranicznej oraz ukraińskiego ustawodawstwa. Tym kanałem jest MTV 00s, który działa na podstawie czeskiej licencji wydanej dla spółki ViacomCBS Networks International Czech s.r.o..

MTV 00s


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
MTV 00s nadaje 24 godziny na dobę i bez reklam w języku angielskim. Kanał skupia się na największych przebojach pierwszej dekady XXI wieku. W Polsce nadaje w ofertach Polsat Box, Platformy Canal+, Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV.

Ukraiński regulator otrzymał decyzję o przyznaniu licencji przez swój odpowiednik RRTV (Czechy), a także moduł CAM do monitorowania zawartości programowej wyświetlanej na MTV 00s.

W ostatnim czasie na Ukrainie cofnięto decyzję na dystrybucję VH 1 European. W rzeczywistości ten kanał został rebrandowany i teraz działa pod nową marką MTV 00s.

Źródło: detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...