10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kronplatz: 1. przejazd slalomu giganta kobiet
Komentarz: Marcin Szafrański
13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kronplatz: 2. przejazd slalomu giganta kobiet
Komentarz: Marcin Szafrański
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Niemcy – Rosja
Komentarz: Krzysztof Bandych
20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Szwecja – Norwegia
Komentarz: Michał Wszołek Metro
15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Polska– Hiszpania
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula nSport+
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: Falco Szombathely – Lenovo Tenerife
20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: Unicaja Malaga – U-BT Cluj Napoca
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz Polsat Sport
18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Jastrzębski Węgiel – Knack Roeselare
Polsat Sport Extra
17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Ziraat Bankasi Ankara – Projekt Warszawa
19:45 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: WKS Śląsk Wrocław – Boulogne Metropolitans 96 Polsat Sport News
17:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Zenit Sankt Petersburg – Vojvodina NS Seme Nowy Sad
Sportklub
12:35 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: Shandong Hi-Speed Kirin – Zhejiang Guangsha Lions
Komentarz: Radosław Spiak TVP Sport
17:30 Futsal: Mistrzostwa Europy: Chorwacja – Rosja
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Piotr Szymura
20:30 Futsal: Mistrzostwa Europy: Polska– Słowacja
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Piotr Szymura Viaplay
17:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki: Senegal – Wyspy Zielonego Przylądka
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Marcin Kupczak
19:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan: Växjö Lakers – HC Skellefteå AIK
20:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki: Maroko – Malawi
Komentarz: Dawid Król, Dominik Piechota
01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: Carolina Hurricanes – Vegas Golden Knights
01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: New Jersey Devils – Dallas Stars
01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: Ottawa Senators – Buffalo Sabres
01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: Pittsburgh Penguins – Arizona Coyotes
01:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: New York Islanders – Philadelphia Flyers
02:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: Winnipeg Jets – Florida Panthers
04:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: Seattle Kraken – Nashville Predators
04:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: Vancouver Canucks – Edmonton Oilers
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.