reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiery seriali zagranicznych w TVP2

dodano: 2022-01-24 20:50 | aktualizacja: 2022-01-24 21:02
autor: Jan Borejko | źródło: TVP

TVP2 TVP 2 Dwójka We wtorek, 25 stycznia o godz. 23:10 Dwójka zaprasza na 1. odcinek serialu historycznego „Medyceusze Wspaniali”. Natomiast 26 stycznia TVP2 pokaże aż dwie kolejne nowości - serial medyczny „Doktor Jan z Deekelsen” oraz „Stepową miłość”, która jest kontynuacją „Kozackiej miłości”. 

TVP
Medyceusze Wspaniali serial TVP2 Dwójka 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja serialu historycznego „Medyceusze Wspaniali” toczy się w XV wieku i opowiada o losach wpływowej florenckiej rodziny.
Po śmierci nestora na czele potężnego rodu staje jego syn. Młody władca Florencji wraz z bratem próbuje utrzymać status i wysoką pozycję rodziny w mieście. W efekcie śmiałych decyzji ród popada w konflikt z papieżem i innymi wpływowymi osobami. Jak potoczą się losy Medyceuszy? W obsadzie serialu m.in.: Sean Bean, Daniel Sharman, Sarah Parish, Alessandra Mastronardi.

„Medyceusze Wspaniali” – emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 23:10, premierowy odcinek we wtorek, 25 stycznia o 23:10 w TVP2.

Obyczajowy serial medyczny „Doktor Jan z Deekelsen” przedstawia historię młodego, utalentowanego lekarza, który pracuje w prestiżowej, prywatnej klinice swojego ojca. Jednak senior i jego syn nie potrafią się porozumieć. Ostatecznie Jan rezygnuje ze współpracy z ojcem i decyduje się przyjąć propozycję z Danii. Podczas drogi do nowego miejsca pracy, ma wypadek i przypadkowo trafia do małego, spokojnego miasteczka Deekelsen. W trakcie przymusowego postoju Jan ratuje młodą kobietę, która nagle traci przytomność. Nowa znajomość i nieplanowany pobyt w mieście sprawiają, że lekarz zyskuje sympatię mieszkańców i nawiązuje nowe znajomości.
W serialu występują: Wayne Carpendale, Caroline Scholze, Edith Behleit, Gerhard Olschewski, Heinz Reincke, Erika Skrotzki i inni.

„Doktor Jan z Deekelsen” – emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:10 w TVP2, premierowy odcinek w środę, 26 stycznia o godz. 15.10.

Fani „Kozackiej miłości” nie muszą się martwić końcem serii – od środy, 26 stycznia, w tym samym paśmie, TVP2 wyemituje premierowy odcinek „Stepowej miłości”. Osią serialu są losy urodziwej kozaczki Marysi Sotnik, którą widzowie poznali już w „Kozackiej miłości”. Akcja serii rozpoczyna się w momencie, kiedy kozacki oddział Jermołaja, skierowany do walki z kontrabandą, zatrzymuje karawanę Giulchana, syna tureckiego ambasadora.
W obsadzie serialu występują m.in.: Tatiana Kazancewa, Nikita Wakuliuk, Juri Beljajew i Anna Sagajdaczna.

„Stepowa miłość” – emisja od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 w TVP2, premiera pierwszego odcinka w środę, 26 stycznia o godz. 18:45.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...