dodano: 2022-01-25 15:22 | aktualizacja:
2022-01-26 01:11
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eurosport 1
1:00
Tenis: Australian Open:
Danielle Collins - Alize Cornet
Komentarz: Witold Domański, Michał Lewandowski
3:00
Tenis: Australian Open:
Iga Świątek - Kaia Kanepi
Komentarz: Marek Furjan, Piotr Sierzputowski
05:00 Tenis: Australian Open:
Jannik Sinner – Stefanos Tsitsipas
Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor
09:15 Tenis: Australian Open:
Felix Auger-Aliassime – Daniił Miedwiediew
Komentarz: Dawid Olejniczak, Radosław Szymanik
15:00 Snooker: German Masters:
Dzień 1
20:00 Snooker: German Masters:
Dzień 1
01:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
T. Kokkinakis/N. Kyrgios – M. Granollers/H. Zeballos
03:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
1/2 finału debla mężczyzn
Eurosport 2
15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Czarnogóra – Islandia
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Holandia – Chorwacja
20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Dania – Francja
Golf Channel
18:00 Golf: PGA Tour, San Diego:
1. runda
Komentarz: Jacek Person
nSport+
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA:
Rytas Wilno – SIG Strasbourg
Polsat Sport Premium 1
20:45 Piłka nożna: Scottish Premiership:
Heart of Midlothian FC – Celtic FC
Polsat Sport
18:00
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: [mecz przełożono na 12.02 w Rosji]
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Lokomotiw Nowosybirsk
20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron Puchar Polski:
PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów
Polsat Sport Extra
20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
VfB Friedrichshafen – Hebar Pazardżik [mecz odwołano]
Polsat Sport News
17:00
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Dinamo Moskwa – VC Greenyard Maaseik
19:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Cucine Lube Civitanova – OK Merkur Maribor
Sportklub
20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Casademont Saragossa – UCAM Murcia
TVP Sport
17:30 Futsal: Mistrzostwa Europy:
Bośnia i Hercegowina – Gruzja
Komentarz: Michał Zawacki, Krzysztof Kuchciak
20:30 Futsal: Mistrzostwa Europy:
Hiszpania – Azerbejdżan
Komentarz: Szymon Borczuch, Krzysztof Kuchciak
Viaplay
17:00 Koszykówka kobiet: Euroliga:
Fenerbahce – VBW Arka Gdynia
Komentarz: Piotr Wesołowicz
17:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Wybrzeże Kości Słoniowej – Egipt
Komentarz: Marcin Borzęcki, Michał Borkowski
18:00 Koszykówka kobiet: Euroliga:
Sopron Basket – Galatasaray
20:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Chelsea FC – West Ham United
20:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Mali – Gwinea Równikowa
Komentarz: Szymon Ratajczak
01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – Calgary Flames
01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Anaheim Ducks
01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals – San Jose Sharks
01:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings – Chicago Blackhawks
04:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche – Boston Bruins
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.