reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Miasto” w stacjach Canal+

dodano: 2022-01-26 03:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Kino Świat „Miasto” We wtorek, 1 lutego br. o godz. 21:00 w Canal+ Premium i o godz. 22:00 w Canal+ 1, a w kolejnych dniach w Canal+ Film, wyemitowany zostanie premierowo polski film „Miasto”. Producentem filmu jest Pokromski Studio, koproducentami Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy i Fundacja Tumult, wsparcia finansowego udzielili Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF), Urząd Miasta Bydgoszczy i Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a dystrybutorem w Polsce jest Kino Świat. W obsadzie pojawili się Karolina Gruszka, Iga Górecka, Edyta Wróblewska, Maria Zmarz-Koczanowicz, Bartłomiej Topa, Robert Więckiewicz, Piotr Nawrocki, Mirosław Kropielnicki, Grzegorz Warchoł, Stanisław Tym i Zdzisław Wardejn.

Kino Świat „Miasto”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, Bartłomiej Topa i olśniewająca Karolina Gruszka w owianym wielką tajemnicą polskim kryminale w reżyserii Marcina Sautera. Podążający własnymi ścieżkami Detektyw (w tej roli Bartłomiej Topa) przybywa do mrocznego i owianego tajemnicą miasta, by rozwikłać zagadkę morderstwa. Nie spodziewając się takiego obrotu spraw, szybko staje się pionkiem w grze, toczonej między lokalnym gangsterem - Wielkim (Robert Więckiewicz), a oddanym nauce i swoim wynalazkom Profesorem (Mirosław Kropielnicki). Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy strzegący prawa mężczyzna poznaje w lokalnym barze piękną Piosenkarkę (Karolina Gruszka) - obiekt westchnień zarówno nieśmiałego Profesora, jak i groźnego Wielkiego. Wkrótce miasto i jego ulice będą świadkami nieprawdopodobnych wydarzeń, a sam Detektyw będzie miał szansę poznać zaskakującą prawdę o samym sobie.

Reżyserem i autorem scenariusza filmu „Miasto” jest Marcin Sauter, a za zdjęcia odpowiadał Piotr Rosołowski. W obsadzie znaleźli się Karolina Gruszka, Iga Górecka, Edyta Wróblewska, Maria Zmarz-Koczanowicz, Artur Krajewski, Krzysztof Zawadzki, Bartłomiej Topa, Robert Więckiewicz, Piotr Nawrocki, Mirosław Kropielnicki, Grzegorz Warchoł, Stanisław Tym i Zdzisław Wardejn. Film trwa 86 minut (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „Miasto” pojawił się w kinach w piątek, 25 czerwca 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Karolina Gruszka, Robert Więckiewicz i Bartłomiej Topa na plakacie promującym kinową emisję filmu „Miasto”, foto: Kino Świat
Karolina Gruszka, Robert Więckiewicz i Bartłomiej Topa na plakacie promującym kinową emisję filmu „Miasto”, foto: Kino Świat
Karolina Gruszka na premierze filmu „Miasto”, foto: Jarosław Antoniak/Kino Świat
Karolina Gruszka na premierze filmu „Miasto”, foto: Jarosław Antoniak/Kino Świat
Iga Górecka na premierze filmu „Miasto”, foto: Jarosław Antoniak/Kino Świat
Iga Górecka na premierze filmu „Miasto”, foto: Jarosław Antoniak/Kino Świat


„Miasto” - emisja we wtorek, 1 lutego 2022 roku o godz. 21:00 w Canal+ Premium. Film ten będą mogli również oglądać widzowie Canal+ 1 i Canal+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

759 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...