reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sekrety i świadkowie w lutym w History2

dodano: 2022-01-28 08:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

H2 History2 rebranding W lutym br. dokumentalny kanał telewizyjny History2 poleca swoim widzom szczególnie takie pozycje programowe jak „Roswell: pierwszy świadek” i „Sekrety egipskich grobowców”.

History2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w lutym br. w kanale History2 zagości archeolog Zahi Hawass i odkryje przed widzami „Sekrety egipskich grobowców”. Widzowie wrócą także do Roswell, by obejrzeć program „Roswell: pierwszy świadek”. 

Luty 2022 roku w ofercie kanału History2:

„Roswell: pierwszy świadek” („Roswell: The First Witness”)
emisja: w poniedziałki (od 7 lutego br.) o 19:05

Dziennik majora Marcela staje się powodem do wszczęcia śledztwa w sprawie tajemniczej katastrofy statku w Roswell w 1947 roku. Amerykański rząd twierdził, że rozbił się balon meteorologiczny. Pojawiły się plotki, że na miejscu widziano ciała obcych (więcej tutaj).

„Sekrety egipskich grobowców” („Chasing Mummies”)
emisja: w środy (od 9 lutego br.) o 21:00

Widzowie towarzyszyć będą archeologowi doktorowi Zahi Hawassowi w jego wymagającej, ale szalenie ekscytującej pracy - poszukiwaniu historycznych znalezisk i jednoczesnym zarządzaniu 250 wykopaliskami rozsianymi po całym Egipcie. Kamery asystują doktorowi Zahi Hawassowi i jego ekipie, kiedy ci dokonują fascynujących odkryć - począwszy od doskonale zachowanych mumii aż po grobowiec, kryjący szczątki samej Kleopatry. Jak zapowiada nadawca, to wyjątkowy program dokumentalny poświęcony archeologii prezentujący ją w niespotykany dotąd sposób - jako naukę przejrzystą, pozbawioną retuszu, oryginalną, zabawną, ale też frustrującą i niebezpieczną. Widzowie przekonają się, że blaskom sławy i opinii jednego z najznakomitszych egiptologów na świecie, jaką cieszy się doktor Hawass, towarzyszą też cienie jego codziennej pracy. Poznają trudy i realne zagrożenia z jakimi mierzy się naukowiec i jego ekipa, przekopując palące piaski pustyni.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik Signal ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Signal ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 849 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...