reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Miłość i zbrodnia w lutym w CI Polsat

dodano: 2022-01-28 09:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W lutym br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „I nie opuścisz mnie aż do śmierci” (sezon 2.), „Nieme przyzwolenie” i „Zbrodnia po angielsku” (sezon 3.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w lutym br. w Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) widzowie poznają, co to „Zbrodnia po angielsku”. Sprawdzą też, co kryje się za słowami „I nie opuścisz mnie aż do śmierci”.

Luty 2022 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„I nie opuścisz mnie aż do śmierci” 2 (​„Green Eyed Killers” 2)
emisja: w środy (od 2 lutego br.) o 21:00

Serial opowiada historie zwyczajnych ludzi, którzy z powodu zazdrości dopuścili się niecodziennych czynów. Każdy odcinek stanowi odrębną, opartą na faktach opowieść o tragicznych losach osób, które padły ofiarą zazdrości partnera. Widzowie przekonają się, jak z pozoru niewinne sytuacje mogą stać się zalążkiem dramatycznych wydarzeń o przerażających konsekwencjach (więcej tutaj).

„Nieme przyzwolenie” (​„No One Would Tell”)
emisja: w poniedziałek, 7 lutego br. o 21:00

Obraz będący aktualizacją historii przedstawionej w filmie telewizyjnym z 1996 roku zajmuje się problemem emocjonalnej i fizycznej przemocy wśród nastolatków. Laura Collins (w tej roli Shannen Doherty), matka samotnie wychowująca Sarah (Matreya Scarrwener), ma za sobą burzliwe związki, więc kiedy jej córka zaczyna spotykać się z lubianym i charyzmatycznym Robem Tennisonem, z radością przyklaskuje ich relacji. Z czasem jednak okazuje się, że Rob ma też mroczne oblicze, a jego zaborczość zaczyna niepokoić Laurę. Kiedy Sarah nagle znika, Laura musi znaleźć w sobie siłę, by stawić czoło Robowi postawionemu przed sądem i liczyć, że prowadząca rozprawę sędzia (Mira Sorvino) odda sprawiedliwość jej córce (więcej tutaj).

„Zbrodnia po angielsku” 3 (​„Killer Britain With Dermot Murnaghan” 3)
emisja: we wtorki (od 15 lutego br.) o 22:00

„Zbrodnia po angielsku” to serial poświęcony prawdziwym zbrodniom. Gospodarzem cyklu jest brytyjski dziennikarz Dermot Murnaghan, który osobiście relacjonował przypadki omawianych zbrodni i obserwował przebieg dotyczących ich śledztw. Każdy z pięciu odcinków opowie odrębną historię zabójstwa, którą zilustrują archiwalne nagrania, a dopełnią wywiady z osobami związanymi z daną sprawą. Widzowie poznają zeznania członków rodziny ofiary oraz wypowiedzi detektywów, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce zbrodni i byli świadkami następujących po niej wydarzeń.
 
Shannen Doherty w filmie „Nieme przyzwolenie”, foto: A+E Networks
Shannen Doherty w filmie „Nieme przyzwolenie”, foto: A+E Networks
Sabrina Kouider w programie „Zbrodnia po angielsku”, foto: A&E Television Networks
Sabrina Kouider w programie „Zbrodnia po angielsku”, foto: A&E Television Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...