reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4 nowe stacje od Canal+ Polska w sieci Asta-Net

dodano: 2022-01-27 11:29
autor: Anita Kaźmierska / Łukasz Knapik | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

Asta-Net W środę, 26 stycznia br. oferta sieci Asta-Net (Grupa Asta) z Piły (w tym usługa MeeVu) powiększyła się o kolejne kanały. Abonenci zyskali dostęp do takich stacji, jak: Novelas+ HD, Canal+ Sport 3 HD, Canal+ Sport 4 HD i Canal+ Now HD. Ponadto już obecne w ofercie operatora kanały Fightbox HD, Canal+ Sport HD i Canal+ Sport 2 HD zmieniły swoje pozycje na liście.

Asta-Net


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Novelas+ HD (na pozycji numer 108) to kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim, nadający 24 godziny 7 dni w tygodniu. Novelas+ HD to stacja z portfolio grupy Canal+. Kanał rozpoczął nadawanie w 2020 roku (więcej tutaj). Stacja ta w sieci Asta-Net pojawiła się w pakiecie Wygodny HD/Jedyny i w ofercie dla biznesu w paczce Lifestyle - dostępny w telewizji cyfrowej oraz w MeeVu (także w aplikacji MeeVu Go - na urządzeniach mobilnych oraz w przeglądarce). Od 26 stycznia do 28 lutego 2022 roku kanał Novelas+ jest odkodowany dla wszystkich abonentów sieci Asta-Net, niezależnie od posiadanego pakietu telewizyjnego - stacja odblokowana jest w telewizji cyfrowej oraz w MeeVu (także w aplikacji i playerze online).

Stacje Canal+ Sport 3 HD (na pozycji numer 214) i Canal+ Sport 4 HD (na pozycji numer 215) rozpoczęły nadawanie w 2019 roku. Dodajmy, iż start Canal+ Sport 3 nie był debiutem stacji pod tą marką w Polsce. W 2010 roku kanał pod taką właśnie nazwą zadebiutował już w naszym kraju. W tym samym roku, na wniosek nadawcy, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) zmieniła nazwę tej stacji na Canal+ Gol, a w 2011 roku na Canal+ Weekend (jednocześnie zmieniając Canal+ Sport 2 w Canal+ Gol, w 2013 roku nastąpiła zmiana charakteru tego programu z wyspecjalizowanego na uniwersalny i zmiana nazwy programu z Canal+ Gol na Canal+ Family 2, a w 2015 roku na Canal+ 1 - stacja pod tą marką nadaje do dziś). W 2013 roku nastąpiła zmiana charakteru programu (z wyspecjalizowanego sportowego na uniwersalny) i kolejna zmiana nazwy programu - tym razem na Canal+ Family. Stacja pod tą marką nadaje do dziś (więcej tutaj). W ramówkach Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD widzowie znajdą transmisje meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy i magazyny poświęcone tym piłkarskim rozgrywkom (więcej tutaj). Obie te pozycje kanałowe w sieci Asta-Net dostępne są tylko z telewizją MeeVu, w paczce Canal+ Prestige.

Stacja Canal+ Now HD (na pozycji numer 216) rozpoczęła nadawanie w 2017 roku. Kanał nadaje na podstawie zmienionej koncesji przyznanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji stacji Liga+, która nigdy nie rozpoczęła nadawania. Canal+ Now HD jest kanałem okazjonalnym, wykorzystywanym przede wszystkim do prezentacji wydarzeń specjalnych, w szczególności transmisji sportowych, rozgrywanych równolegle do tych transmitowanych już w innych stacjach nadawcy (więcej tutaj). Kanał ten w sieci Asta-Net dostępny jest tylko z telewizją MeeVu, w paczce Canal+ Prestige.

Ponadto już obecne w ofercie operatora kanały Fightbox HD (z pozycji numer 216 na 224) (więcej tutaj), Canal+ Sport HD (z 214 na 212) i Canal+ Sport 2 HD (z 215 na 213) zmieniły swoje pozycje na liście (więcej tutaj).

- Jakie działania musisz wykonać, aby zaktualizować pozycje programowe? MeeVu: nowe kanały dodadzą się automatycznie i same pojawią się na liście, zmiana numeracji również będzie automatyczna, nie musisz wykonywać żadnych czynności. Telewizję cyfrową i moduły CAM dotyczy tylko zmiana numeracji kanałów: telewizja cyfrowa: Dekodery automatycznie wyszukają kanały o zmienionej numeracji i wyświetlą komunikat. Musisz potwierdzić zmiany klawiszem OK; moduły CAM nie wykrywają zmian automatycznie, dlatego musisz wyszukać kanały na nowo, bądź przywrócić ustawienie fabryczne w swoim telewizorze. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy są do dyspozycji pod numerem telefonu 67 350 90 00. Przepraszamy za niedogodności i życzymy miłego odbioru - poinformował operator w wydanym komunikacie.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Asta-Net powiększyła się m.in. o takie kanały jak Dizi HD (więcej tutaj), Eleven Sports 1 4K, NASA TV UHD, wPolsce.pl HD, wPolsce.pl 4K, Filmax 4K, Ultra TV 4K, Funbox UHD, Home 4K, RedTOP TV 4K (więcej tutaj), RedTOP TV HD i Twoja Telewizja Morska (TTM) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...