reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play po raz 11. wspiera WOŚP

dodano: 2022-01-28 16:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad/satkurier.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP Jubileuszowy, 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) to też 11. rocznica zaangażowania sieci Play (P4, Groupe Iliad) w działalność Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegorocznym celem zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W kampanii promocyjnej udział wzięli m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Maciej Łagodziński i Jerzy Owsiak. Dzięki aplikacji Play24 klienci sieci Play mogą przyłączyć się do zbiórki. Transmisje telewizyjne pokażą kanały TTV, TVN i TVN24 oraz serwis VOD Player.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Strefa sieci Play w Warszawie

Operator zaprasza do swojej fioletowej strefy na placu Defilad w Warszawie, w której przez finałową niedzielę (30 stycznia br.) zapewni rozrywkę odwiedzającym ją gościom. Główną atrakcją będzie tradycyjnie wielki diabelski młyn, a przejażdżka na nim to niesamowity widok na centrum stolicy i aktywności zaplanowane na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dodatkowo goście strefy sieci Play będą mogli liczyć na rozgrzewające gadżety rozdawane na miejscu (więcej tutaj).

Każdy klient sieci Play może pomóc

Klienci sieci Play także mogą przyczynić się do konkretnego wsparcia na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wystarczy opłacić fakturę lub doładować konto za pomocą aplikacji Play24, a operator przekaże dodatkowe środki na cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zapewnia operator, nie wiąże się to z dodatkową opłatą - faktury zostaną opłacone, a 100 proc. kwoty doładowania trafi na konto klienta (więcej tutaj).

Challenge „Pomaganie w okamgnieniu”

Aby dodatkowo zachęcić do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy użytkownicy aplikacji TikTok będą mogli wziąć udział w wyzwaniu „Pomaganie w okamgnieniu”, które ma na celu uzmysłowić jak niewiele trzeba, by wyciągnąć pomocną dłoń.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Operator dba także o bezpieczeństwo wszystkich kwestujących, dlatego zapewni im zarówno maseczki, jak i smycze do zawieszenia identyfikatora z hologramem - niezbędnego elementu wyposażenia każdego zgłoszonego wolontariusza.

Złote karty SIM

Jak i w latach ubiegłych, tak i teraz operator sieci Play przekazał na licytację 100 złotych kart ze specjalnymi numerami. Powalczą o nie Najbardziej Hojni Darczyńcy, a ich końcową fazę będzie można oglądać na żywo dzięki transmisji telewizyjnej.

Aplikacja „30. WOŚP”

Jak zapewnia operator, aby jeszcze lepiej poznać historię Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz jej cele warto pobrać darmową aplikację „30. WOŚP”, która zawiera też niezbędne informacje dotyczące finału. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się quiz, a każda osoba która go rozwiąże otrzyma tytuł „WOŚPoznawcy”.

Charytatywny SMS

Jak co roku sieć Play oraz pozostali operatorzy uruchamiają możliwość niesienia pomocy także za pośrednictwem wiadomości SMS. Wystarczy wysłać treść „Serce” na numer 75 565 (koszt 6,15 zł z VAT). Cała zebrana kwota zostanie przekazana na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a metoda ta będzie aktywna do poniedziałku, 14 lutego br.

Pracownicy sieci Play również pomagają

Wśród wolontariuszy działających na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdują się także pracownicy sieci Play. Utworzyli sztab, dzięki którym będą wspólnie kwestować niezależnie od pogody. W wybranych salonach sieci Play dostępne będą puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do których można będzie wrzucić datek. Pracownicy Contact Center będą wspierać Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w licytacjach telefonicznych do samego zakończenia, a fioletowa ekipa pobiegnie także w sobotnim (29 stycznia br.) biegu „Policz się z cukrzycą” (więcej tutaj).
 
Play wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na zdjęciu m.in. Maciej Łagodziński, Jerzy Owsiak i Barbara Kurdej-Szatan, foto: Aspiro AB
Play wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na zdjęciu m.in. Maciej Łagodziński, Jerzy Owsiak i Barbara Kurdej-Szatan, foto: Aspiro AB


„30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” - transmisje w niedzielę, 30 stycznia 2022 roku w kanałach TTV, TVN i TVN24.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...