reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bunt!” w kanałach TVN i ITVN

dodano: 2022-01-29 09:41 | aktualizacja: 2022-01-29 12:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery

TVN „Bunt!” W poniedziałek, 31 stycznia br. o godz. 18:25 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego serialu „Bunt!”. Produkcja ta będzie również dostępna dla widzów ITVN (TVN International) i użytkowników serwisu VOD Player. Wystąpią Monika Buchowiec, Magdalena Turczeniewicz, Lidia Sadowa, Marta Mazurek, Weronika Asińska, Natalia Jędruś, Aleksandra Grabowska, Małgorzata Majerska, Maja Wolska, Iga Górecka, Jan Wieczorkowski, Antoni Milancej, Bartosz Picher, Krzysztof Piątkowski, Paweł Dobek, Maciej Kucharski, Maciej Kosiacki, Jakub Pruski, Aleksander Kaleta i Maciej Kobiela.

TVN „Bunt!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 31 stycznia br. o godzinie 18:25 w TVN i Playerze zadebiutuje nowa, codzienna propozycja fabularna z Janem Wieczorkowskim. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International). Jak zapowiada nadawca, „Bunt!” to opowieść o tym, że chwilami wszyscy - bez względu na wiek - musimy się zbuntować. Bo czasami, po prostu, nie mamy innego wyjścia.

Kajetan (w tej roli Maciej Kucharski), Lolita (Maja Wolska), Jajko (Maciej Kosiacki), Zośka (Iga Górecka), Bolo (Aleksander Kaleta) i inni - każdy z tych bohaterów serialu przeżył już swój nastoletni bunt, jednak w ich przypadku było to coś więcej niż burza hormonów. Dysfunkcyjne rodziny, konflikty z prawem, niewłaściwe towarzystwo to tylko niektóre z powodów ich pobytu w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. A tam apodyktyczna dyrektor - Agata Gawron (Monika Buchowiec) - systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i kary, które blokują młodzież, poniżają ją i jeszcze bardziej pogrążają w problemach, z którymi się zmagają. W końcu młodzi nie wytrzymują i wybucha bunt w obronie własnej godności.

Strajk eskaluje - sytuacja staje się na tyle poważna, że zbuntowanym bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka, legendarny Tomasz Wilk (Jan Wieczorkowski), który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję. Dawny wychowawca kiedyś dostrzegł w nich potencjał, dotarł do nich i zaakceptował - teraz znów staje po ich stronie.

Serialowi „boomerzy” to: Jan Wieczorkowski (jako Tomasz Wilk), Monika Buchowiec (Agata Gawron), Magdalena Turczeniewicz (Anna Krajewska), Antoni Milancej (Bartek Krajewski), Bartosz Picher (Radosław Jurgowicz), Lidia Sadowa (Małgorzata Jurgowicz), Krzysztof Piątkowski (Winetu), Marta Mazurek (Katarzyna Biela), Weronika Asińska (Monika Zawada) i Paweł Dobek (Ciepły). „Młodych” reprezentują: Natalia Jędruś (Róża), Maciej Kucharski (Kajetan), Aleksandra Grabowska (Majka), Małgorzata Majerska (Nina), Maja Wolska (Lolita), Iga Górecka (Zośka), Maciej Kosiacki (Jajko), Jakub Pruski (Hakier), Aleksander Kaleta (Bolo) i Maciej Kobiela (Gruby).

Zdjęcia do serialu wystartowały w sierpniu 2021 roku. Producentami „Buntu!” są Tomasz Karpiński (m.in. „Pułapka” i „Na Wspólnej”) i  Marta Fujak (m.in. „UFO Witness” i „Suspicious Minds”), reżyserem formatującym Dariusz Twaróg (m.in. „Krzysztof” i „Na Wspólnej”), autorem zdjęć Robert Halastra (m.in. „Generał” i „Szóstka”) a za montaż odpowiada Robert Ciodyk (m.in. „Teraz ja” i „Na Górze Tyrryry”). Scenariusz, oparty na oryginalnym pomyśle TVN, tworzą Maciej Kazula i Beata Halastra.
 
Natalia Jędruś w serialu „Bunt!”, foto: TVN Discovery
Natalia Jędruś w serialu „Bunt!”, foto: TVN Discovery
Małgorzata Majerska w serialu „Bunt!”, foto: TVN Discovery
Małgorzata Majerska w serialu „Bunt!”, foto: TVN Discovery
Małgorzata Majerska w serialu „Bunt!”, foto: TVN Discovery
Małgorzata Majerska w serialu „Bunt!”, foto: TVN Discovery
Małgorzata Majerska w serialu „Bunt!”, foto: TVN Discovery
Małgorzata Majerska w serialu „Bunt!”, foto: TVN Discovery
Bartosz Picher, Krzysztof Piątkowski i Magdalena Turczeniewicz w serialu „Bunt!”, foto: TVN Discovery
Bartosz Picher, Krzysztof Piątkowski i Magdalena Turczeniewicz w serialu „Bunt!”, foto: TVN Discovery


„Bunt!” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku (od 31 stycznia 2022 roku) o godz. 18:25 w TVN. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...