reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sekrety w lutym w National Geographic Wild

dodano: 2022-01-29 16:29 | aktualizacja: 2022-01-30 13:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

National Geographic Wild W lutym br. kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „On, ona i pies” i „Niezwykły dr Pol” (sezon 11.), a w ramach pasma „Miesiąc z wielkimi kotami” takie produkcje jak „Rosyjski tygrys”, „Strategie gepardów”, „Lwy kontra bawoły”, „Słonie kontra lwy”, „Sceny z życia lamparcicy”, „Podróż do krainy wielkich kotów”, „Wśród wielkich kotów”, „Lwy kontra hieny”, „Dzikie koty Tajlandii”, „Mniej znane dzikie koty” i „Lwie wojny”.

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, oferta kanału National Geographic Wild na luty br. zadowoli zarówno miłośników psów, jak i kotów. Cykl „Miesiąc z wielkimi kotami” (emisja w niedziele, od 6 lutego br. o godzinie 14:00) zdradzi tajniki życia drapieżnych lwów, lampartów i gepardów, a premierowa seria „On, ona i pies” (premiery w piątki, od 11 lutego br. o godzinie 18:00) ukaże skomplikowane relacje czworonogów i ich właścicieli. Przed widzami również nowe odcinki „Niezwykłego dr Pola” (sezon jedenasty, emisja w środy, od 16 lutego br. w godzinach 18:00 i 19:00).

Luty 2022 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Miesiąc z wielkimi kotami”:
emisja: w niedziele (od 6 lutego br.) o 14:00
- Wejdź do świata wielkich kotów i poznaj ich sekrety - zachęca nadawca. Jak polują, łączą się w pary i przede wszystkim walczą o przetrwanie w dżungli czy na sawannie? Czy hieny i bawoły to dla nich godni przeciwnicy? W tych programach widzowie przekonają się, jakimi strategami są gepardy, jak lamparty chronią swoje młode i jak zdobywa się przywództwo w stadzie lwów. Poznają także te mniej znane gatunki dzikich kotów i dowiedzą się, dlaczego niedocenianie tych na pozór uroczych i bezbronnych drapieżników może skończyć się śmiercią. W ramach cyklu widzowie zobaczą takie programy jak „Rosyjski tygrys” („Russia’s Wild Tiger”), „Strategie gepardów” („The Way Of The Cheetah”), „Lwy kontra bawoły” („Relentless Enemies”), „Słonie kontra lwy” („Ultimate Enemies”), „Sceny z życia lamparcicy” („Eye Of The Leopard”), „Podróż do krainy wielkich kotów” („Big Cat Odyssey”), „Wśród wielkich kotów” („Living With Big Cats”), „Lwy kontra hieny” („Eternal Enemies: Lions And Hyenas”), „Dzikie koty Tajlandii” („Thailand's Wild Cats”), „Mniej znane dzikie koty” („Shadow Cats”) i „Lwie wojny” („War Of The Lions”) (więcej tutaj).

„On, ona i pies” („Man, Woman, Dog”)
emisja: w piątki (od 11 lutego br.) o 18:00

Psy i ludzi łączy długa wspólna historia. Jak zapowiada nadawca, program „On, ona i pies” pomaga zrozumieć, jak z dzisiejszej perspektywy ewoluowały te szczególne relacje międzygatunkowe. Widzowie poznają siłę więzi między psem pasterskim Brownie i jego opiekunem, a także członkami społeczności Kri i ich wiernymi czworonogami. Zobaczą również spotkanie z grupą wyjątkowych psów, przygotowujących się do szalenie trudnego wyścigu zaprzęgów Iditarod na Alasce. Przekonają się, że zwyczajny biwak może stać się doskonałym sposobem na zbudowanie więzi pomiędzy człowiekiem a psem.

„Niezwykły dr Pol” 11 („The Incredible dr. Pol” 11)
emisja: w środy (od 16 lutego br.) o 18:00

Oto najnowszy sezon programu o doktorze Janie Polu i jego dzielnym zespole. Ich życie od rana do nocy kręci się wokół niesienia pomocy chorym zwierzętom. W nadchodzących odcinkach widzowie poznają zupełnie nowych pacjentów tej słynnej kliniki weterynaryjnej z Michigan - maleńką agamę brodatą, stado dostojnych krów szkockiej rasy wyżynnej, jednookie szczenię berneńczyka i bandę uroczych labradorów. W tym szpitalu schronienie znajdzie każde stworzenie potrzebujące pomocy. Dla niezłomnych weterynarzy i doświadczonego doktora Pola liczy się nie tylko praca, ale i niesienie ratunku (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...