Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału Australian Open 2022: Rafael Nadal – Daniił Miedwiediew. Transmisje live z Coupe de France tylko w Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Atlanta Hawks – Los Angeles Lakers
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Waldemar Kijanowski
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Chicago Bulls – Portland Trail Blazers
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Radosław Hyży CANAL+ Sport 2
21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: SD Ponferradina – CD Tenerife
Komentarz: Michał Mitrut, Leszek Orłowski Eleven Sports 1
14:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Derby County – Birmingham City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
21:25 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Świata: Wyścig elity mężczyzn Golf Channel
09:00 Golf: European Tour, Dubaj: Finał
Komentarz: Jacek Person Metro
15:15 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Mecz o 3. miejsce Dania - Francja
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Finał:Szwecja - Hiszpania nSport+
17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: BAXI Manresa – Hereda San Pablo Burgos
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Radosław Hyży
Polsat Sport
10:20 Biatlon: Mistrzostwa Europy: Sztafeta mieszana
13:20 Biatlon: Mistrzostwa Europy: Pojedyncza sztafeta mieszana
Polsat Sport News
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Allianz Mediolan – Sir Safety Conad Perugia
Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Gaziantep Basketbol – Beşiktaş Icrypex
13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Semt77 Yalovaspor – Yukatel Merkezefendi Belediyesi
16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: FC Barcelona – Club Joventut Badalona TVN
15:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen: Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński TVP Sport
08:00 Biegi narciarskie: Ski Classics - Marcialonga: Zawody
Komentarz: Piotr Meissner
10:15 Biegi narciarskie: Ski Classics - Marcialonga: Zawody
Komentarz: Piotr Meissner
21:20 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Świata w Fayetteville (USA): Wyścig elity mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Cezary Zamana Viaplay
12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina: Deportivo Alaves – Atletico Madrid