reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pałacowe love” w kanale TTV

dodano: 2022-01-31 00:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

TTV Player „Pałacowe love” We wtorek, 1 lutego br. o godz. 22:00 w kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Pałacowe love”, produkcji Player Original, za produkcję której odpowiada firma Well Well. Gospodarzami randkowego widowiska będą Mariusz Kozak i Jacek Szawioła, uczestnicy programu TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”, a mentorami będą Agnieszka Bąbel i Maciej Liziniewicz „Pan Serce”. Program „Pałacowe love” liczy 10 odcinków. Widowisko będzie również dostępne dla użytkowników serwisu VOD Player.

TTV Player „Pałacowe love”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Pałacowe love” to nowy, autorski format randkowy Player Original, który na antenie stacji TTV pojawi się we wtorek, 1 lutego br. o godzinie 22:00 Młode pary, które wezmą udział w tym kostiumowym programie, na kilka tygodni przeprowadzą się do pałacu w Walewicach. To właśnie tam cofną się w czasie o 200 lat, by odcięci od pokus współczesnego świata, skupić się na wzmocnieniu swoich relacji i zawalczyć o nagrodę główną.

Realia się zmieniają, świat wirtualny niejednokrotnie wygrywa z realnym. Znajomości zawiera się szybko, przez Internet i aplikacje społecznościowe. Bardzo często nie zdają one jednak egzaminu, bo tak jak sprawnie uda nam się poznać kogoś nowego, tak również, nie mamy problemów z rozstaniem się, kiedy ktoś przestaje nam odpowiadać. Sześć par spędzi czas w programie na budowaniu trwałego związku. Towarzyszyć im będą mentorzy, przewodnicy po zapomnianym świecie XIX-wiecznych zasad i twardych reguł: doktor Agnieszka Bąbel, specjalistka do spraw dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk (PAN), oraz Maciej Liziniewicz, Pan Serce, pastor i terapeuta par. Z kolei w roli prowadzących program widzowie zobaczą Mariusza Kozaka i Jacka Szawiołę (znanych z kanapy programu „Gogglebox. Przed telewizorem” - więcej tutaj). Na koniec programu odbędzie się głosowanie podczas którego uczestnicy, opiekunowie i mentorzy wybiorą „Parę idealną”. Zwycięzcy otrzymają nagrodę - ziemię „na wspólny start, gdzie będą mogli zbudować fundamenty dojrzałej relacji”.

Seria liczy 10 odcinków. Za produkcję „Pałacowe love” odpowiada firma Well Well.

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne w VOD w Polsce tylko w Playerze.
 
Jacek Szawioła i Mariusz Kozak w programie „Pałacowe love”, foto: TVN Discovery
Jacek Szawioła i Mariusz Kozak w programie „Pałacowe love”, foto: TVN Discovery


„Pałacowe love” - sezon 1., emisja we wtorki i środy (od 1 lutego 2022 roku) o godz. 22:00 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...