reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Craig znad Potoku” w lutym w Cartoon Network

dodano: 2022-01-31 01:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Craig znad potoku” W lutym br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom szczególnie taki amerykański serial animowany jak „Craig znad Potoku” („Craig of the Creek”), którego odbędzie się emisja nowych odcinków specjalnych z 3. sezonu, a także wyemitowany zostanie maraton „Przyjaciele znad Potoku” z tą produkcją.

Cartoon Network „Craig znad potoku”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, luty br. w Cartoon Network upłynie pod znakiem przygód Craiga i jego przyjaciół znad Potoku. Stacja zaprasza na ostatnie premierowe odcinki trzeciego sezonu tego serialu. Emisja zakończy się finałem: 5-częściowym epizodem „Wojna o flagę”. Bohaterowie poznają historię pierwszych dzieci, które wiele lat temu bawiły się nad Potokiem. Cartoon Network przygotowało też dodatkową gratkę dla fanów Craiga i ekipy z Herkleton: maraton odcinków serialu, czyli „Przyjaciele znad Potoku”.

Luty 2022 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Przyjaciele znad Potoku”:
„Craig znad Potoku”
emisja: w soboty i niedziele (od 5 lutego br.) o 10:45

Premiera maratonu odbędzie się w sobotę, 5 lutego br. o godzinie 10:45. Jeszcze więcej przygód nad Potokiem zimową porą. Paczka głównych postaci, czyli Craig, Kelsey i J.P. to najlepsi kumple. Kelsey, dziewczynka o silnym charakterze, uwielbia literaturę i opowieści o wielkich bohaterach. Sama również ma małego przyjaciela: ptaszka Mortimora, który wybiera się z nią wszędzie. J.P. jest najbardziej optymistyczny z całej trójki i zawsze poprawia humor reszcie grupy, a jego pozytywne nastawienie sprawia, że umie przekonać całą paczkę do udziału w super przygodach. Craig potrafi pogodzić optymizm i niezłomność swoich przyjaciół: lubi puścić wodze fantazji, ale twardo stąpa po ziemi. Razem wybierają się na wielkie przygody, a połączenie ich cech sprawia, że są niepokonaną paczką. W odcinkach emitowanych w ramach pasma, Kelsey i J.P. pomagają Craigowi odzyskać fryzurę po nieszczęśliwej wizycie u fryzjera. Ruszają na poszukiwania zaginionej Strażniczki Czasu i próbują wykurzyć intruzów: Strażników Wiciokrzewów (więcej tutaj).

„Craig znad Potoku” 3
emisja: w sobotę, 12 lutego br. o 10:45

Emisja nowych odcinków specjalnych z trzeciego sezonu odbędzie się w sobotę, 12 lutego br. o godzinie 10:45, a powtórna emisja w niedzielę, 13 lutego br. o godzinie 12:30, w sobotę, 19 lutego br. o godzinie 11:40 i w niedzielę, 27 lutego br. o godzinie 11:40. Craig, J.P. i Kelsey to gwiazdy animowanej opowieści o wydarzeniach nad Potokiem. Ale zanim Craig i spółka zaczęli rozrabiać nad rzeką w Herkleton, w latach 70. byli tam Pierwsi Potokersi. Z powodu niewyjaśnionych sporów dorosłych, wszyscy zostali zmuszeni do pozostania w zamknięciu, bez zabaw na podwórku. Wtedy rozpoczęła się tradycja walk o flagę zamkniętych obozów: do dziś całym Potokiem rządzi ta drużyna, która wejdzie we władanie flagi. Craig, Kelsey i J.P. znajdują stary list pozostawiony przez Pierwszych Potokersów. Tam przodkowie wyjaśniają, dlaczego opuścili swoją bazę. To za mało, aby rozwikłać wieloletnią zagadkę i dowiedzieć się, jakie były przyczyny pierwszych pojedynków. Craig znajduje też pamiętnik, którego treść może być kluczem do rozwiązania zagadki. Niestety, pamiętnik wpada do Potoku i bohaterowie muszą sobie poradzić bez niego. W odcinkach specjalnych widzowie zobaczą także poszukiwania cennych skarbów i historię odnalezienia starych flag.
 
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: WarnerMedia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...