reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Agora: Justka szefową promocji stacji muzycznych

dodano: 2022-01-31 03:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Grupa Radiowa Agora W poniedziałek, 10 stycznia 2022 roku do zespołu Grupy Radiowej Agory (GRA) dołączyła Anna Justka, która została dyrektorką promocji stacji muzycznych. Będzie odpowiadać za działania wpierające wizerunek i rozpoznawalność marek grupy Agora, takich jak Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda oraz Rock Radio.

Grupa Radiowa Agora


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rozgłośnie muzyczne Grupy Radiowej Agory to Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio. Można ich słuchać nie tylko m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz aglomeracji górnośląskiej, ale - dzięki aplikacjom mobilnym poszczególnych stacji - również tam, gdzie nie mają one zasięgu technicznego.

Od poniedziałku, 10 stycznia br. działaniami promocyjnymi marek Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda oraz Rock Radio kieruje Anna Justka. Jako dyrektorka promocji stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory zajmie się m.in. planowaniem i realizacją kampanii reklamowych, prowadzeniem projektów specjalnych oraz współpracą z partnerami.

Anna Justka jest specjalistką w zakresie promocji i marketingu. Jako ekspert w obszarze funkcjonalności usług na żądanie oraz marketingu produktowego w ostatnich latach odpowiedzialna była za rozwój oferty OTT w Orange. Poprzednio była związana również z Onetem oraz Vectrą.
 
Anna Justka szefową promocji stacji muzycznych Agory, foto: Agora
Anna Justka szefową promocji stacji muzycznych Agory, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...