reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Agora: Justka szefową promocji stacji muzycznych

dodano: 2022-01-31 03:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Grupa Radiowa Agora W poniedziałek, 10 stycznia 2022 roku do zespołu Grupy Radiowej Agory (GRA) dołączyła Anna Justka, która została dyrektorką promocji stacji muzycznych. Będzie odpowiadać za działania wpierające wizerunek i rozpoznawalność marek grupy Agora, takich jak Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda oraz Rock Radio.

Grupa Radiowa Agora


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rozgłośnie muzyczne Grupy Radiowej Agory to Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio. Można ich słuchać nie tylko m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz aglomeracji górnośląskiej, ale - dzięki aplikacjom mobilnym poszczególnych stacji - również tam, gdzie nie mają one zasięgu technicznego.

Od poniedziałku, 10 stycznia br. działaniami promocyjnymi marek Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda oraz Rock Radio kieruje Anna Justka. Jako dyrektorka promocji stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory zajmie się m.in. planowaniem i realizacją kampanii reklamowych, prowadzeniem projektów specjalnych oraz współpracą z partnerami.

Anna Justka jest specjalistką w zakresie promocji i marketingu. Jako ekspert w obszarze funkcjonalności usług na żądanie oraz marketingu produktowego w ostatnich latach odpowiedzialna była za rozwój oferty OTT w Orange. Poprzednio była związana również z Onetem oraz Vectrą.
 
Anna Justka szefową promocji stacji muzycznych Agory, foto: Agora
Anna Justka szefową promocji stacji muzycznych Agory, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...