reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HBO Max dostępny w Polsce od 8 marca. Jaka cena? [wideo]

dodano: 2022-02-01 10:25 | aktualizacja: 2022-02-01 15:19
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

HBO Max HBO Max, nowa platforma streamingowa koncernu WarnerMedia, wystartuje w Polsce 8 marca 2022 roku, zastępując HBO GO, czyli potwierdziły się informacje satkurier.pl ze stycznia br. HBO Max zaoferuje użytkownikom filmy i seriale, za które odpowiadają takie marki WarnerMedia, jak: Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original i inne.

WarnerMedia
HBO Max WarnerMedia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
HBO Max jest obecnie dostępny na 46 rynkach w obu Amerykach oraz Europie, a 8 marca br. liczba ta wzrośnie do 61, kiedy to HBO Max zadebiutuje w kolejnych 15 europejskich krajach - Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Holandii, Macedonii Północnej, Mołdawii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech.

HBO Max rozwija swoją obecność na rynku światowym w ramach zaplanowanej strategii stopniowej ekspansji. Jeszcze w tym roku serwis zostanie uruchomiony w kolejnych 6 krajach europejskich, w tym w Grecji oraz Turcji.

Jaka cena HBO Max?

HBO Max będzie dostępny w Polsce w wyższej cenie niż HBO GO - 29,99 zł miesięcznie w porównaniu z 24,90 zł miesięcznie. Jednak aby uczcić start HBO Max, przygotowana została oferta specjalna, w ramach której użytkownicy otrzymają, przy utrzymaniu nieprzerwanej miesięcznej subskrypcji usług, zniżkę 33 proc. od miesięcznej ceny, co aktualnie daje kwotę 19,99 zł miesięcznie (cena jest naliczana wyłącznie od aktualnie obowiązującej ceny miesięcznej, która z czasem może ulegać zmianom). Nowi użytkownicy będą mogli skorzystać z promocyjnej zniżki, jeżeli wykupią subskrypcję w serwisie do 31 marca br. włącznie. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.

Użytkownicy będą mogli opłacać swoją subskrypcję korzystając z głównych dostawców płatności, wśród których są VISA, Mastercard i PayPal, a także poprzez sklepy z aplikacjami (Apple App Store, Google Play Store i Samsung Checkout).

Co z dotychczasowymi użytkownikami HBO GO?

Dotychczasowi użytkownicy HBO GO, subskrybujący serwis bezpośrednio, zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max, a cena ich subskrypcji będzie wynosić 19,99 zł miesięcznie.

Natomiast u użytkowników HBO GO w ramach abonamentu platform i sieci kablowych konto automatycznie zmieni się na konto HBO Max w momencie startu serwisu. Kanały linearne HBO nadal będą dostępne po premierze HBO Max. Użytkownicy HBO GO i kanałów HBO od 8 marca nadal będą mogli z nich korzystać w HBO Max. Partnerzy HBO wkrótce skontaktują się ze wszystkimi szczegółami, informuje WarnerMedia.

Roczna subskrypcja - nowość

Po 31 marca br. dodatkowo wprowadzony zostanie także roczny plan subskrypcji HBO Max w cenie 234,99 zł, w ramach którego użytkownicy otrzymają dostęp do biblioteki serwisu na 12 miesięcy w cenie 8 miesięcy.
 

- HBO Max to całkowicie nowe doświadczenie płynące z oglądania w streamingu. Serwis oferuje najlepszą rozrywkę w niezwykle atrakcyjnej cenie - filmy, seriale produkcji oryginalnej i programy dla dzieci, za które odpowiadają Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original oraz wiele więcej. Z radością potwierdzamy, że 8 marca HBO Max pojawi się także w Polsce i będzie to kolejny etap udostępniania serwisu nie tylko w całej Europie, ale także i poza nią - powiedziała Christina Sulebakk, General Manager, HBO Max EMEA.

Co w ofercie HBO Max?

HBO Max, po raz pierwszy w ramach jednego serwisu, oferuje użytkownikom zarówno nowe, jak i kultowe filmy oraz seriale takich marek, jak: Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network oraz Max Original, w tym filmy Warner Bros. już 45 dni po ich premierze kinowej. Wśród hitów kinowych dostępnych w serwisie HBO Max znajdą się m.in. „Matrix Zmartwychwstania”, „Diuna”, „King Richard: Zwycięska rodzina” oraz „Legion Samobójców: The Suicide Squad”.W ofercie programowej serwisu znajdą się produkcje Max Original, w tym m.in. „Stacja Jedenasta” (Station Eleven), „Peacemaker”, „Wychowane przez wilki” s2, „Stworzona do miłości” (Made for Love) oraz „Życie seksualne studentek” (Sex Lives of College Girls). Nie zabraknie też europejskich seriali Max Original, a wśród nich: nowy polski serial „Odwilż”, hiszpańskie „Cała reszta” (Todo Lo Otro) oraz „Garcia!, duński Kamikaze”, norweski „Pożądanie (Lust)”, rumuński „Ruxx” czy węgierski Informator (The Informant). W serwisie znajdą się także takie programy, jak „Być jak Magic Mike”, „Expecting Amy, FBoy Island„ i „Selena + Chef”. Szeroka oferta dla dzieci zawierać będzie m.in. takie produkcje, jak „Młodzi Tytani: Akcja!”, „Niesamowity świat Gumballa”, „Zwariowane Melodie: Kreskówki” czy „CoComelon”*.
 

- Konsekwentnie realizujemy strategię wprowadzania HBO Max na światowe rynki. Kolejnym krokiem jest uruchomienie platformy w następnych 15 krajach europejskich, dzięki czemu będzie ona dostępna już na 61 rynkach na całym świecie. Realizujemy nasze cele, aby dotrzeć bezpośrednio do konsumentów na całym świecie, co w połączeniu z naszymi ulubionymi produkcjami zapewni nam skalę niezbędną do bycia jedną z topowych globalnych platform streamingowych - powiedział Johannes Larcher, Head of HBO Max International.

Na jakich urządzeniach i platformach dostępny HBO Max?

HBO Max będzie dostępny na wielu urządzeniach oraz aplikacjach, w tym Smart TV (Samsung, LG oraz Android TV), poprzez Apple TV 4K i Google Chromecast, konsole do gier (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X|S) czy urządzenia mobilne, tj. smartfony i tablety (iPhone, iPad, iPod Touch oraz urządzenia z systemem Android), a także na komputerze (za pośrednictwem przeglądarki) na stronie www.hbomax.com. Serwis HBO Max dostępny również będzie za pośrednictwem wybranych operatorów.

Uwaga! Po starcie HBO Max aplikacja HBO GO zostanie wyłączona i konieczne będzie pobranie nowej aplikacji HBO Max.

Dodatkowe funkcje HBO Max

HBO Max zapewni użytkownikom wzbogacone doświadczenie oglądania w streamingu z nowymi rozwiązaniami i funkcjami, informuje WarnerMedia. Będą wśród nich: możliwość utworzenia do 5 spersonalizowanych profili, dzięki czemu korzystanie z serwisu będzie bardziej dostosowane do preferencji poszczególnych użytkowników; brak limitu dotyczącego liczby urządzeń, z których można korzystać w ramach jednego konta; możliwość korzystania z 3 jednoczesnych streamów (w HBO GO były to tylko 2 jednoczesne streamy); dźwięk przestrzenny 5.1, Dolby Atmos oraz wybrane tytuły w rozdzielczości 4K (w HBO GO maksymalnie w HD). Treści w HBO Max będzie można pobierać.

*Nie wszystkie tytuły będą dostępne od dnia uruchomienia platformy.

Strona internetowa: www.hbomax.com


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...