reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Projekt Cupid” w kanale TTV

dodano: 2022-01-26 20:52 | aktualizacja: 2022-02-02 10:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: TTV

TTV „Projekt Cupid” W niedzielę, 13 lutego br. o godz. 22:00 w kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu programu „Projekt Cupid”, polskiej wersji widowiska opartego na belgijskim formacie „Project Cupid” (za którym stoją autorzy m.in. programu „Down the road” - „Down the road. Zespół w trasie” w TTV). Za dystrybucję formatu odpowiada firma Be Entertainment. Polską wersję „Project Cupid” produkuje firma Mass Koncept. W programie wystąpią Barbara Kurdej-Szatan, Przemysław Kossakowski, Aleksandra, Maja, Marta, Jakub, Krystian, Sylwester i Bartek. Widowisko będzie również dostępne dla użytkowników serwisu VOD Player.

TTV „Projekt Cupid”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Projekt Cupid” to nowy program TTV, w którym widzowie poznają Aleksandrę, Jakuba, Maję, Krystiana, Martę, Sylwestra, Bartka - w spektrum autyzmu, z zespołem Downa i syndromem Tourette'a. Każda z tych osób poszukuje miłości, dlatego redakcja programu wraz z pomocą ekspertów spróbuje znaleźć dla nich idealnych kandydatów na randkę w ciemno. Oprócz obecnych na planie specjalistów wsparciem podczas przygotowań, a także towarzyszami rozmów, będą Barbara Kurdej-Szatan oraz Przemysław Kossakowski.

- Wyobrażenia na temat miłości, bliskich relacji, seksualności osób z niepełnosprawnością intelektualną są nadal krzywdzące. Prowadząc od wielu lat badania w tym zakresie mogę stwierdzić, że proces zmiany postaw na bardziej akceptujące jest niezmiernie powolny. Program „Projekt Cupid” w sposób niezmiernie wyważony, piękny, subtelny i merytoryczny przekazuje widzowi nie tylko wiedzę, ale i kawałek życia osób z niepełnosprawnościami, ich pasji, miłości oraz pragnień

- komentuje Remigiusz Kijak, pedagog specjalny z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego.


Jak zapowiada nadawca, w programie widzowie poznają historie osób, które nie kalkulują - mówią to, co myślą i dzielą się szczerze swoimi uczuciami, nie zważając na to, czy wypada. Dziś postanowili zawalczyć o swoje marzenia i spróbować sił w miłości, w której do tej pory nie mieli szczęścia. Czy bohaterom uda się znaleźć swoją drugą połówkę i stworzyć dłuższą relację? Odpowiedź widzowie poznają w niedzielę, 13 lutego br. o godzinie 22:00 na antenie TTV.

- Zgłosiłem się do programu, bo uważam, że trzeba korzystać z życia na maksa. Moim największym marzeniem było znalezienie miłości, by mieć kogoś bliskiego, z kim będą mógł dzielić zarówno trudniejsze jak i piękne chwile

- komentuje Jakub, jeden z bohaterów serii „Projekt Cupid”.


Seria zadebiutuje na antenie TTV w niedzielę, 13 lutego br. o godzinie 22:00. Program dostępny również będzie w serwisie VOD Player. Program oparty jest na belgijskim formacie „Project Cupid”, za którym stoją autorzy m.in. programu „Down the road” („Down the road. Zespół w trasie” w TTV - więcej tutaj). Za dystrybucję formatu odpowiada firma Be Entertainment. Polską wersję „Project Cupid” produkuje firma Mass Koncept.
 
Przemysław Kossakowski w programie „Projekt Cupid”, foto: Mass Koncept/TVN Discovery
Przemysław Kossakowski w programie „Projekt Cupid”, foto: Mass Koncept/TVN Discovery
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Projekt Cupid”, foto: Mass Koncept/TVN Discovery
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Projekt Cupid”, foto: Mass Koncept/TVN Discovery


„Projekt Cupid” - sezon 1., emisja w niedziele (od 13 lutego 2022 roku) o godz. 22:00 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...