reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tom i Jerry w Nowym Jorku” 2 w stacji Boomerang

dodano: 2022-02-02 01:56 | aktualizacja: 2022-02-04 14:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Boomerang „Tom i Jerry w Nowym Jorku” W poniedziałek, 7 lutego br. o godz. 16:00 Boomerang zaprasza na premierę 2. sezonu amerykańskiej animacji „Tom i Jerry w Nowym Jorku” („Tom and Jerry in New York”). Podobnie jak w przypadku emitowanego premierowo wcześniej 1. sezonu, główne postaci będą organizować gonitwy po tytułowym mieście. Zoo, metro, wysypisko śmieci - psocić można wszędzie. Premierowe odcinki serialu będą emitowane od poniedziałku 7 lutego br. o godz. 16:00 w telewizji Boomerang. Obecnie widzowie tej stacji mogą oglądać wcześniejsze odcinki tej produkcji, w ramach pasma „Urodziny Toma i Jerry’ego”.

Boomerang „Tom i Jerry w Nowym Jorku”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wszystko zaczęło się od pełnometrażowego filmu „Tom i Jerry w Nowym Jorku”. Tam bohaterowie zamieszkali w luksusowym hotelu z tytułowego miasta. Choć ich otoczenie było gustowne i bogate, dwoje psotników nie zważało na ekskluzywne warunki: harcowali, jak gdyby nigdy nic. Widzowie zareagowali pozytywnie na nową odsłonę kultowej kreskówki. Kreskówka jest z nami od 80 lat i wciąż cieszy się równie dużym powodzeniem. Ostatnia wersja animacji zachowuje ten sam rozrywkowy styl, ale odbywa się w nowym otoczeniu. Tym razem miejscem akcji jest Nowy Jork: metropolia, która sprzyja przeżywaniu ekscytujących przygód. Twórcy zapraszają publiczność do dalszego odkrywania animowanego, wielkomiejskiego domu Toma i Jerry’ego.

W drugim sezonie towarzyszyć im będą zarówno znane wcześniej postaci, jak i nowi bohaterowie. Wystąpią m.in. gniewny pies Spike - mieszkaniec podwórka z poprzednich odsłon animacji, obiekt miłości Toma - kotka Claudia, przyjaciel Jerry’ego - mały kaczor, a także złośliwy przeciwnik Toma - kot Butch, czy pojawiający się po raz pierwszy słoń Horatio - mieszkaniec nowojorskiego zoo. W premierowych odcinkach gonitwy zaprowadzą kota i mysz na wysypisko, gdzie spotkają chytre szczury i przebiegłe mewy. Choć pierwsze zwierzątka są gryzoniami tak jak Jerry, nie będą dla niego miłe! Główne postaci kreskówki spróbują zabiegać o względy Claudii, biegając po całym hotelu. Pewnego dnia Tom obudzi się w świecie, którym rządzą wyłącznie myszy. Nie będzie tam mile widziany, ale z właściwą sobie determinacją postanowi pokazać im, że nie poddaje się z łatwością. To tylko jedne z licznych swawoli, które widzowie zobaczą w nadchodzących epizodach (więcej tutaj).

„Tom i Jerry w Nowym Jorku” - sezon 2., emisja od poniedziałku do piątku (od 7 lutego 2022 roku) o godz. 16:00 w kanale Boomerang. Obecnie widzowie tej stacji mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...