reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Power of Love. Polska” wkrótce w Zoom TV

dodano: 2022-02-02 05:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Zoom TV „Power of Love. Polska” Wiosną br. na antenie kanału Zoom TV wyemitowany zostanie premierowo program „Power of Love. Polska”, oparty na tureckim formacie „Kısmetse Olur” (z angielskiego „Power of Love”). Stacja ogłasza nabór uczestników do polskiej edycji tego randkowego reality show. Za casting polskiej wersji odpowiada firma Jake Vision.

Zoom TV „Power of Love. Polska”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Power of Love. Polska” to prawdziwa karuzela emocji - ekscytacja, radość, namiętność, pasja, ale też zawiedzione oczekiwania, smutek i zazdrość. W programie weźmie udział osiemnaście nieznajomych sobie osób. Mają różne pasje, charaktery i często odmienne wartości, ale łączy ich jedno - wszyscy pragną znaleźć miłość. Codziennie, przez osiem godzin, w specjalnie zaaranżowanym studiu w Stambule, kobiety i mężczyźni będą spędzać czas w oddzielnych przestrzeniach, a kontaktować będą się ze sobą za pośrednictwem ekranu. Kamery będą na bieżąco śledzić każdy ich ruch. Gry i zabawy pomogą uczestnikom lepiej się poznać i być może w sobie zakochać. Poza studiem kandydatki i kandydaci mogą spotykać się wyłącznie na zaaranżowanych randkach, które są nagrodami w konkursach.

Przygoda, eksperyment, miłość i duże pieniądze. A wszystko to w sprzyjającym amorom mieście - romantycznym Stambule. Czy w labiryncie ulic, między mozaikowymi meczetami lub modnej kawiarni narodzi się namiętne i trwałe uczucie? Czy możliwe jest, by odnaleźć drugą połówkę na całe życie, poznając się poprzez ekran, bez kontaktu fizycznego?

Jak zapewnia nadawca, „Power of Love. Polska” to nowatorskie, interaktywne show. Co tydzień widzowie będą mogli oddać głos na ulubionego uczestnika, na którego czekać będzie nagroda pieniężna i nietykalność dla swojego zespołu. W każdym tygodniu głosami rywali z programem pożegna się jeden z zawodników. Wszystko po to, aby nowa osoba mogła zagościć w domu Power of Love. O tym, kto wygra program i zdobędzie główną nagrodę, zdecydują widzowie. A do zgarnięcia jest nie tylko serce ukochanej osoby, ale także potężny zastrzyk gotówki.

„Power of Love. Polska” oparty jest na tureckim formacie „Kısmetse Olur” (z angielksiego „Power of Love”). Za casting polskiej wersji odpowiada firma Jake Vision. Do programu poszukiwani są singielki i single w wieku od 21 do 40 lat, którzy chcą udać się w podróż w poszukiwaniu miłości. Zgłoszenie uczestnictwa można wysłać na adres poczty elektronicznej [email protected]

Pierwsza edycja została wyemitowana w 2015 roku w Turcji. Oprócz Polski format sprzedano do takich państw, jak Grecja i Rumunia. Randkowe widowisko doczekało się także wyjątkowo gorącej edycji „El Poder Del Amor”, skupiającej 12 krajów Ameryki Łacińskiej (więcej tutaj).

„Power of Love. Polska” - emisja wiosną 2022 roku w Zoom TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...