reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Eurosport 4K i Eurosport 3-5 HD w IPTV Orange TV

dodano: 2022-02-02 12:28 | aktualizacja: 2022-02-02 18:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Orange Polska/satkurier.pl

Eurosport 4K W dniach 4-20 lutego br. w Pekinie, stolicy Chin, odbędą się zimowe igrzyska olimpijskie. W tym czasie Orange TV udostępni klientom telewizji kablowej IPTV dodatkowe, uruchomione przez Discovery na czas olimpiady, kanały Eurosport 3 HD (na pozycji numer 101), Eurosport 4 HD (102), Eurosport 5 HD (103) i Eurosport 4K (100). Stacje te będą dostępne dla abonentów bez dodatkowych opłat.

Eurosport
Eurosport 3 4 5


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 4 lutego br. w Pekinie, stolicy Chin, rozpoczną się Zimowe Igrzyska Olimpijskie.
Prawa do transmisji z olimpiady posiada grupa Discovery. Zmagania zawodników będą transmitowane w dwóch należących do amerykańskiego nadawcy stacjach Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz w będącym jego własnością serwisie VOD Player. Z uwagi na bogactwo wydarzeń grupa zdecydowała się nie wprowadzać transmisji na inne swoje anteny telewizyjne, ale uruchomić na czas igrzysk dodatkowe, okazjonalne kanały - Eurosport 3 HD, Eurosport 4 HD, Eurosport 5 HD i Eurosport 4K. Z testową emisją ruszyły one w piątek, 10 grudnia 2021 roku, ale bez uprawnień dla abonentów. Stacje te mają nadawać tylko w czasie zimowej olimpiady w Pekinie (więcej tutaj).

Dodajmy, że jest to powrót tych kanałów na rynek, bowiem stacje Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 nadawały okresowo w 2018 roku - w czasie zimowych igrzysk olimpijskich, które odbywały się wtedy w Pjongczangu, w Korei Południowej, natomiast kanały Eurosport 3 HD, Eurosport 4 HD, Eurosport 5 HD i Eurosport 4K oraz dodatkowo Eurosport 6 HD, Eurosport 7 HD, Eurosport 8 HD i Eurosport 9 HD nadawały okresowo w 2021 roku - w czasie letnich igrzysk olimpijskich, które odbywały się wtedy w Tokio, stolicy Japonii (więcej tutaj).

Program zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie obejmuje 15 dyscyplin i 109 konkurencji.
Weźmie w nich udział około 2900 sportowców z ponad 90 narodowych komitetów olimpijskich, w tym kadra Polski z 57 sportowcami. Dodajmy, że telewizyjne transmisje z zimowej olimpiady w Pekinie będzie można oglądać, obok stacji Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5 i Eurosport 4K, także w kanałach TVP1 HD, TVP Sport HD, Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD, również dostępnych dla abonentów Orange TV (więcej tutaj).

Wydarzenia na igrzyskach analizować i komentować na antenach Eurosportu będą między innymi tacy eksperci jak Justyna Kowalczyk, Katarzyna Woźniak, Magdalena Pałasz, Marek Rudziński, Igor Błachut, Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora, Marcin Szafrański, Sebastian Szczęsny, Witold Domański i Grzegorz Pajda. Justyna Kowalczyk to dwukrotna mistrzyni olimpijska, multimedalistka igrzysk i mistrzostw świata oraz czterokrotna triumfatorka klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Tajniki biathlonu zdradzi wicemistrz olimpijski z Turynu i mistrz świata z Anterselvy, Tomasz Sikora. O skokach narciarskich opowiadać będą między innymi Magdalena Pałasz, Jakub Kot, Krzysztof Biegun i Wojciech Topór. Hokejowym ekspertem Eurosportu podczas zimowych igrzysk w Pekinie będzie hokeista Mariusz Czerkawski. Rywalizację w łyżwiarstwie szybkim analizować będzie Katarzyna Woźniak, brązowa medalistka olimpijska z Vancouver i srebrna z Soczi.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta oferta platformy satelitarnej Orange TV powiększyła się o taką stację jak Puls 2 HD (więcej tutaj), natomiast oferta IPTV Orange TV o takie kanały jak Studiomed TV HD (więcej tutaj), Canal+ 4K Ultra HD, Eleven Sports 4 HD, Novelas+ HD i TeenNick HD (więcej tutaj), a okresowo abonenci zyskali dostęp do stacji TVP 4K (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...