reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Skylink podnosi ceny

dodano: 2022-02-01 12:31
autor: RO | źródło: satelitnatv.sk

Platforma Skylink antena red kolor 360px Operator platformy satelitarnej Skylink poinformował o podwyżkach abonamentu na Słowacji. Nowy cennik wejdzie w życie od kwietnia 2022 roku i dotyczy najtańszych pakietów Mini, CS i Film Europe przy użyciu metody płatności SIPO lub Inkaso. W pozostałych pakietach nic się nie zmienia. Skylink korzysta z satelity Astra 3B (23,5°E).

satkurier.pl
CAM Skylink antena 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cena pakietu Mini wyniesie 6,90€ (dotychczas 5,8 euro) miesięcznie lub 82,80€ (zamiast 69,6 euro) przy płatności jednorazowej za rok z góry.

Zmieni się cena dodatkowych pakietów CS i Film Europe. Za CS trzeba będzie zapłacić 7,10 euro zamiast 6 euro miesięcznie (lub 85,2 euro zamiast 72 euro za rok), z kolei za Film Europe cena wyniesie 7,2 euro zamiast 6,2 euro miesięcznie (lub 86,4 euro zamiast 74,4 euro za rok).

Skylink wyjaśnia, że nieustannie pracuje nad poszerzaniem zawartości programowej. W 2021 r. wzbogacił ofertę o 10 kanałów, w tym 6 HD. Szczególną uwagę zwraca na nowe marki sportowe na słowackim rynku JOJ Šport HD i RTVS Šport HD.

Jeżeli klienci nie zgadzają się na zmianę powyższych warunków, mają prawo do rezygnacji z usługi w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji finansowych.

W przypadku, gdy aktualne opłaty za pakiety Mini, CS i Film Europe obejmują okres dłuższy niż do 1 kwietnia 2022 roku, to zmiana cennika nastąpi dopiero po wygaśnięciu opłaconego wcześniej okresu.

Źródło: satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...