reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nauka jazdy” 8 w kanale TTV

dodano: 2022-02-02 06:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

TTV „Nauka jazdy” auto wóz samochód pojazd maszyna W poniedziałek, 28 lutego br. o godz. 20:05 w kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 8. sezonu (licząc z emitowanymi w TVN, a 5. seria tylko w TTV) programu „Nauka jazdy”, którego producentem jest Django Media. Wystąpią Ewa Kwaszyńska, Mariusz Włodarczyk, Jan Wasilewski i Łukasz Kmiecik. Program ten będzie również dostępny dla użytkowników serwisu VOD Player, a wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TTV, TVN Turbo i ITVN Extra (TVN International Extra).

TTV „Nauka jazdy” auto wóz samochód pojazd maszyna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na polskich drogach nowe przepisy i taryfikatory, a w programie nowi kursanci i instruktorzy. Ich umiejętności widzowie poznają na ulicach Białegostoku, Krakowa i Warszawy.

W nowej serii widzowie będą śledzić perypetie kilkunastu uczestników z całej Polski, którzy marzą o zdobyciu prawa jazdy. W trakcie 30-odcinkowej serii kursanci będą szkolić się pod okiem wymagających, ale i empatycznych instruktorów: Ewy Kwaszyńskiej, Mariusza Włodarczyka, Jana Wasilewskiego oraz znanego z wcześniejszych sezonów Łukasza Kmiecika, słynącego zarówno ze swojej skuteczności, jak i z nieoczywistego żartu. Każde z nich ma swój patent na opanowanie kursantów i ich zachowań za kierownicą. Jak sobie poradzą jedni i drudzy?

Seria składająca się z 30 odcinków zadebiutuje na antenie TTV w poniedziałek, 28 lutego br. o godzinie 20:05. Premierowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:05. Program dostępny również będzie w serwisie VOD Player. Za produkcję „Nauki jazdy” odpowiada Django Media (więcej tutaj).
 
Łukasz Kmiecik i Natalia w programie „Nauka jazdy”, foto: TVN Discovery
Łukasz Kmiecik i Natalia w programie „Nauka jazdy”, foto: TVN Discovery


„Nauka jazdy” - sezon 8., emisja od poniedziałku do czwartku (od 28 lutego 2022 roku) o godz. 20:05 w TTV. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TTV, TVN Turbo i ITVN Extra (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...