reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Food Network z kulinarnymi propozycjami na luty

dodano: 2022-02-07 10:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery

Food Network W lutym br. kanał telewizyjny Food Network poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Zabawnie o jedzeniu” (sezon 16.), „Mamo, co na obiad?” i „Brat kontra brat”.

Food Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w lutym br. na widzów Food Network czeka obfita porcja nowości. Po raz kolejny będzie okazja do niekonwencjonalnego spojrzenia na potrawy i różne składniki kulinarne w towarzystwie Altona Browna. Szefowa kuchni Tregaye Fraser pokaże widzom jak wykorzystać tradycyjne rodzinne przepisy do przygotowania szybkich dań dla swoich pociech. Do tego zacięta walka między braćmi Voltaggio i ich drużynami. Który z ich podopiecznych zasłynie na kulinarnej mapie świata?

Luty 2022 roku w ofercie kanału Food Network:

„Zabawnie o jedzeniu” 16
emisja: w środy (od 2 lutego br.) o 22:45

Jak zapowiada nadawca, popkultura, komedia i po prostu dobre jedzenie - to kwintesencja tego programu. Jego gospodarz Alton Brown pojawi się w kolejnej serii „Zabawnie o jedzeniu”, by zbadać pochodzenie różnych składników spożywczych, rozszyfrować zwyczaje kulinarne i zaprezentować aktualne trendy żywieniowe. Przedstawi też nowości wśród sprzętów kuchennych. „Zabawnie o jedzeniu” to program pełen niezwykłych anegdot i niekonwencjonalnych dyskusji. Alton Brown jak zwykle serwuje jedzenie w najlepszej i najzabawniejszej formie.

„Mamo, co na obiad?”
emisja: w soboty (od 12 lutego br.) o 14:05

Jak zapowiada nadawca, w swoim nowym programie Tregaye Fraser, zdobywczyni gwiazdki Food Network, dzieli się z widzami przepisami, które idealnie nadają się do przygotowania pysznych posiłków dla rodziny i przyjaciół. Ta szefowa kuchni z Atlanty z każdej potrawy wydobywa niezwykły smak i wyrazisty charakter. Dla Tregaye Fraser jedzenie jest centrum wszystkiego co robi - niezależnie od tego, czy prowadzi własną firmę cateringową, czy organizuje wielkie rodzinne uczty. W ferworze obowiązków, nigdy nie zapomina, żeby nakarmić swoich dwóch dorastających synów. Zawsze ma na to szybkie i łatwe patenty. - Przekonajcie się sami - zachęca nadawca.

„Brat kontra brat”
emisja: we wtorki (od 15 lutego br.) o 20:45

Bryan i Michael Voltaggio to szefowie kuchni i restauratorzy. Jak zapowiada nadawca, w programie „Brat kontra brat” gromadzą dobrze prosperujących kucharzy Ameryki, którzy stają do rywalizacji zespołowej. W każdym odcinku bracia stają się mentorami swoich drużyn i walczą, aby uchronić kolejnych swoich kucharzy przed eliminacją. Osoba, która dotrwa do końca rozgrywek i zwycięży program, tymczasowo zastąpi szefa kuchni restauracji Voltaggio, by przedstawić światu swoją kulinarną wizję (więcej tutaj).
 
Tregaye Fraser w programie „Mamo, co na obiad?”, foto: TVN Discovery
Tregaye Fraser w programie „Mamo, co na obiad?”, foto: TVN Discovery
Tregaye Fraser w programie „Mamo, co na obiad?”, foto: TVN Discovery
Tregaye Fraser w programie „Mamo, co na obiad?”, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...