reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra prezentuje aplikację TV Smart GO

dodano: 2022-02-07 13:48 | aktualizacja: 2022-02-07 16:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra/satkurier.pl

Vectra TV Smart GO Vectra zaprezentowała nową aplikację umożliwiającą abonentom tej sieci oraz klientom OTT mobilny dostęp do telewizji i treści na życzenie. TV Smart GO (zastępuje aplikacje TV Online i TV Smart) to aplikacja dostępna na smartfony i tablety z systemem iOS lub Android. Można z niej korzystać również w telewizorach z systemem Android TV oraz przez dedykowaną stronę internetową. Tym samym, z usług dostępu do treści wideo można korzystać niemal wszędzie i to na wielu urządzeniach.

Vectra TV Smart GO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki TV Smart GO abonenci oraz klienci OTT Vectry wybrane kanały telewizyjne oraz treści VOD mogą oglądać nie tylko w domu, ale również poza nim. Aplikacja jest dostępna bez dodatkowych opłat na wielu urządzeniach. Celem Vectry jest zapewnienie klientom dostępu do najlepszej rozrywki wszędzie, gdzie tego oczekują i to w wybrany przez nich sposób.
 
Kanały w TV Smart GO - ich dostępność jest zależna od posiadanego pakietu Vectry

TV Smart GO jest dostępne w sklepach Google Play (Android) i App Store (iOS). Z aplikacji może korzystać każdy posiadacz usług Vectry - abonenci z usługami TV mogą oglądać kanały telewizyjne oraz VOD, natomiast ci nieposiadający usług TV mogą korzystać z oferty VOD. Dotyczy to także klientów OTT (posiadających dostęp do telewizji poza siecią Vectry, z Internetem od innego dostawcy).

Klienci, którzy do tej pory logowali się do platformy za pomocą aplikacji TV Online, powinni zainstalować nową aplikację i - posługując się tymi samymi danymi logowania - rozpocząć korzystanie z TV Smart GO.

Dotychczasowa aplikacja TV Online zostanie niebawem wyłączona, informuje operator. Od tego momentu dostęp do platformy będzie możliwy jedynie poprzez aplikację TV Smart GO lub stronę internetową tvsmart.vectra.pl.
 
Strona główna aplikacji TV Smart GO na Androida
Menu
Program TV
Kanały
Filmy
Vectra TV Smart GO w przeglądarce internetowej


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

39 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...