reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ikona piractwa ETTV zamyka się przez brak funduszy

dodano: 2022-02-07 00:00
autor: Dr Hack | źródło: TF

ETTV logo piractwo torrent 360px Okazuje się, że ikona piractwa ETTV oficjalnie zamyka się z powodu braku funduszy. To koniec - ETTV zostało zamknięte i nie wróci. Operator witryny poinformował serwis TorrentFreak, że nie ma środków na utrzymanie witryny i ładowanie botów. Nazwy domen są na razie nadal zarejestrowane, ale one również nie zostaną odnowione. To koniec pewnej ery piractwa.

ETTV
ettv launch piractwo torrent 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Strona została zamknięta na czas nieokreślony - ETTV wyłącza się!
Ostatnio tylko dzięki wsparciu finansowemu sidekickbob strona EETV i boty do przesyłania działały przez jakiś czas, ale to było tymczasowe działanie. Podobno była nadzieja na sprzedaż witryny renomowanej stronie trzeciej, która utrzyma ją w stanie nienaruszonym, ale nic z tego nie wyszło. To była trudna decyzja, bo stronę ETTV odwiedzało około 250 tys. lojalnych użytkowników dziennie.

ETTV z pewnością nie była najpopularniejszą witryną z torrentami online, ale miała oddany zespół przesyłających i lojalnych gości. Boty przesyłające ETTV również mają spore osiągnięcia. Torrenty z tagami ETTV i EtHD były również udostępniane na dedykowanych kontach w witrynach stron trzecich, takich jak 1337x i The Pirate Bay. To już chyba koniec.

Grupa ETTV rozpoczęła działalność w 2011 roku na nieistniejącej już stronie ExtraTorrent. Zaczęło się jako alternatywa dla oryginalnej grupy EZTV, która dominowała w tym czasie, a celem było znacznie szybsze rozpowszechnianie programów telewizyjnych.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...