reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-28 - 2022-11-29

Sport w polskiej TV 13.02.2022

dodano: 2022-02-11 22:35 | aktualizacja: 2022-02-13 00:48
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: 1. FC Union Berlin – Borussia Dortmund. Transmisje live z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Eurosporcie i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC – Liverpool FC
Komentarz: TBC

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Warta Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Warta Poznań

Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol – FC Barcelona

Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Piast Gliwice
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Granada CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol – FC Barcelona

Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco – FC Lorient
Komentarz: Filip Surma, Piotr Grabowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – West Ham United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics – Atlanta Hawks
Komentarz: Michał Łopaciński, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Piast Gliwice
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Warta Poznań

Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family

14:30 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg:
Finał
Maria Sakkari - Anett Kontaveit
Komentarz: Maciej Zaręba, Dawid Celt
 
CANAL+ Now

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Aston Villa
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Unicaja Malaga – Real Madryt
Komentarz: Bartosz Tomczak, Waldemar Kijanowski
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – UC Sampdoria
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC – Cagliari Calcio
Komentarz: Tomasz Zieliński, Marcin Nowomiejski 

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – Juventus FC

Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – Valencia CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Levante UD – Real Betis
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Metz – Olympique Marsylia

Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco – FC Lorient

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – Udinese Calcio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mikołaj Kruk 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – Girondins Bordeaux

Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – UC Sampdoria
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – US Salernitana Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – Girondins Bordeaux
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Metz – Olympique Marsylia

Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

06:45 Narciarstwo alpejskie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

08:00 Biegi narciarskie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Sztafeta mężczyzn

09:55 Biatlon: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg na dochodzenie kobiet

11:45 Biatlon: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

12:35 Short track: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
5. dzień

14:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg drużynowy mężczyzn - ćwierćfinał

15:55 Hokej: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
USA – Niemcy

02:15 (nd/pn) Łyżwiarstwo figurowe: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Program dowolny par tanecznych

03:00 (nd/pn) Łyżwiarstwo figurowe: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Program dowolny par tanecznych
 
Eurosport 2

05:00 Hokej: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Słowacja – Łotwa

07:25 Curling kobiet: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Wielka Brytania – Dania

10:00 Hokej: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Finlandia – Szwecja

11:55 Narciarstwo dowolne: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Skoki akrobatyczne kobiet - kwalifikacje

14:00 Hokej: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Kanada – Chiny

16:30 Kolarstwo szosowe: Clásica de Almería:
Wyścig

02:30 (nd/pn) Narciarstwo dowolne: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Slopestyle kobiet

03:00 (nd/pn) Narciarstwo dowolne: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Slopestyle kobiet

04:00 (nd/pn) Snowboard: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Big Air kobiet - kwalifikacje
 
Golf Channel

09:00 Golf: European Tour, Ras Al Khaimah:
Finał
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Phoenix:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
LSSS Team Lębork – Dreman Futsal Opole Komprachcice
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – Girondins Bordeaux
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Metz – Olympique Marsylia

Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
1. FC Slovacko – SK Slavia Praga


 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Ślepsk Malow Suwałki

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
King Szczecin – Anwil Włocławek

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
IŁ Capital Legionovia Legionowo – Energa MKS Kalisz
 
Polsat Sport Extra

15:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
Finał

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
AC Sparta Praga – FC Viktoria Pilzno
 
Polsat Sport News

14:30 Piłka nożna: Eredivisie:
RKC Waalwijk – Feyenoord

16:45 Piłka nożna: Eredivisie:
AFC Ajax – FC Twente

20:00 Tenis: ATP World Tour, Buenos Aires:
Finał
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Petkim Spor – Büyükçekmece Basketbol

14:00 Wyścigi samochodowe: Asian Le Mans Series, Dubaju:
Wyścig 2

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
UCAM Murcja – FC Barcelona
 
TVP 1

08:00 Biegi narciarskie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

09:55 Biatlon: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Magdalena Grzywa

11:45 Biatlon: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Krzysztof Miklas

12:30 Short track: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
5. dzień
Komentarz: Piotr Dębowski, Aida Bella

14:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg drużynowy mężczyzn - ćwierćfinał
Komentarz: Piotr Dębowski, Luiza Złotkowska

15:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg na 500m kobiet - finał

02:20 (nd/pn) Łyżwiarstwo figurowe: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Program dowolny par tanecznych
Komentarz: Piotr Sobczyński, Jan Mościcki

 


TVP Sport

06:45 Narciarstwo alpejskie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Komentarz: Jarosław Marendziak, Wojciech Zagórski

09:35 Hokej: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Finlandia – Szwecja
Komentarz: Jacek Laskowski, Michał Ruszel

11:55 Short track: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
5. dzień

14:05 Hokej: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
USA – Niemcy
Komentarz: Patryk Rokicki, Piotr Chłystek

18:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Energa MKS Kalisz – KS Azoty-Puławy
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik

00:30 (nd/pn) Futbol amerykański: NFL Super Bowl: 
Cincinnati Bengals – Los Angeles Rams
Komentarz: Piotr Bera, Jakub Kazula
 
Viaplay

12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina:
Athletic Club – FC Barcelona

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – Rot-Weiss Essen
Komentarz: Mateusz Juza

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester City – Manchester United
Komentarz: Dawid Szymczak

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Dusseldorf – FC Schalke 04

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Ingolstadt 04 – SV Sandhausen

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – SV Darmstadt 98

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
HSV Hamburg – Füchse Berlin
Komentarz: Szymon Ratajczak

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Pucharu Konfederacji CAF:
TP Mazembe – AS Otohô

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Pucharu Konfederacji CAF:
Coton Sport FC de Garoua – Al Masry

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Pucharu Konfederacji CAF:
Simba SC – ASEC Mimosas

14:00 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens – Harlequins

15:00 Piłka nożna: TotalEnergies Pucharu Konfederacji CAF:
Royal Leopards FC – Al Ittihad Trypolis

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin – Borussia Dortmund

Komentarz: Piotr Domagała, Radosław Gilewicz

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Bergischer HC – THW Kiel

16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Włochy – Anglia
Komentarz: Mariusz Liedel

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Pucharu Konfederacji CAF:
Pyramids FC – Al Ahly Trypolis

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Pucharu Konfederacji CAF:
Orlando Pirates – JS Saoura

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – Arminia Bielefeld
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Tomasz Urban

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens – Buffalo Sabres

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals – Ottawa Senators

19:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – Pittsburgh Penguins

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars – Colorado Avalanche

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Pucharu Konfederacji CAF:
CS Sfaxien – Zanaco FC

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Pucharu Konfederacji CAF:
RS Berkane – USGN


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...