reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Rejs ku szczęściu” w Romance TV

dodano: 2022-02-14 10:21 | aktualizacja: 2022-02-16 10:33
autor: Janusz Sulisz | źródło: Romance TV

Romance TV Marzy ci się bajeczny ślub i miesiąc miodowy na ekskluzywnym „Statku marzeń”? Nic prostszego. W marcu Romance TV wyemituje premierowo nowy serial romantyczny „Rejs ku szczęściu”, którego bohaterowie będą podróżować do najpiękniejszych miejsc na Ziemi, by powiedzieć sobie „tak”, a potem żyć długo i szczęśliwie. Wielkie i wspaniałe emocje gwarantowane! Zapraszamy do oglądania zakochanych i nie tylko.

Romance TV
Rejs Ku Szczesciu Minorka 01 Romance TV 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 4 marca, w każdy piątek o godz. 20:00 Romance TV porwie widzów premierowo na pokład statku marzeń i wyruszy z nimi w romantyczny rejs ku szczęściu. Poznają oni kolejne niesamowite historie miłosne oraz zwiedzą najpiękniejsze zakątki wybrzeża Bałtyku, Tyrolu, Normandii i Minorki.

Głównym bohaterem serii jest Tom, konsultant ślubny, który razem z kapitanem Maxem Pagerem dba o to, by doprowadzić pary do ołtarza i by potem nic nie zakłóciło szczęścia nowożeńców. Czy jednak wszystko będzie takie proste? Czy uda mu się osiągnąć porozumienie między Erikiem a Vanessą, którzy 10 lat wcześniej poznali się i pokochali na „Statku marzeń”? Od tamtego czasu spotykali się na statku i spędzali razem jeden tydzień. Erik był żonaty, a Vanessa kochała swoją niezależność. To dlatego zdecydowali się na ten rodzaj znajomości. Jednak Erik jest teraz po rozwodzie, więc chciałby oświadczyć się Vanessie i wziąć z nią ślub na statku...

Problemy piętrzą się także w przypadku dwóch par, które łączy to, że bardzo szybko podjęły decyzję o wspólnym życiu. Tobias Kröger i Annalena są od niedawna dumnymi rodzicami syna. Druga para, Charlotte Lenz i Kai Burgmeister, poznała się i pokochała na targach rolnictwa i ogrodnictwa „Zielony tydzień”. Czy uda im się przypieczętować swoje szczęście na „Statku marzeń“?

Z kolei Marc i Claudia Erding - ku wielkiej radości córki Claudii, Seliny - przyjęli zaproszenie na ślub na pokładzie „Statku marzeń”. W porcie pojawia się niespodziewanie 18-letni syn Marca, Tristan. Relacje Marca i Tristana są trudne, a mogą stać jeszcze trudniejsze, kiedy Marc dowie się, że Tristan rzucił studia. Na szczęście na trudnych relacjach między ojcami i synami świetnie się zna Tom.

Miłość znalazła także byłego kierowcę rajdowego, Hansa Nowaka, który po wypadku porusza się na wózku inwalidzkim. Hans chce poślubić swoją opiekunkę, Igę, która pracowała kiedyś na „Statku marzeń” jako stewardessa. Jednak jego dorosłe dzieci, Rita i Jochen, robią wszystko, żeby pozbyć się Igi, ponieważ mają co do swojego ojca zupełnie inne plany. Przez pewien czas może się wydawać, że spisek był skuteczny i Hans rzeczywiście ugnie się pod dyktatem swoich dzieci. Te jednak zlekceważyły spryt Igi i przede wszystkim konsultanta ślubnego, Toma...


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...