Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Mistrzów UEFA:Paris Saint-Germain – Real Madryt. Transmisje live z Ligi Mistrzyń CEV tylko w Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
16:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj: 1. runda Garbine Muguruza - Katerina Siniakova
Komentarz: Maciej Zaręba, Dawid Celt
18:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj: 1. runda Aryna Sabalenka - Marta Kostyuk
Komentarz: Marek Furjan, Adam Molenda
21:15 Piłka nożna: Premier League: Manchester United – Brighton&Hove Albion
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki Eurosport 1
05:30 Hokej: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Mecz fazy play-off
09:00 Kombinacja norweska: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Konkurs na skoczni dużej
09:55 Biatlon: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Sztafeta mężczyzn
12:00 Kombinacja norweska: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Bieg na 10 km
12:50 Łyżwiarstwo figurowe: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Program krótki solistek
15:25 Hokej: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Kanada – Chiny
03:00 (wt/śr) Narciarstwo dowolne: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Slopestyle mężczyzn Polsat Sport Premium 1
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Paris Saint-Germain – Real Madryt
Komentarz: Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan, studio: Jerzy Mielewski, Zbigniew Boniek
Polsat Sport Premium 2
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Sporting CP – Manchester City
Komentarz: Szymon Rojek, Dariusz Dziekanowski
Polsat Sport
15:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: VakifBank Stambuł – ASPTT Mulhouse
18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: Lokomotiw Kaliningrad Region – Developres Bella Dolina Rzeszów
20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Projekt Warszawa – VC Greenyard Maaseik
23:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro: 1. runda
01:00 (wt/śr) Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro: 1. runda
03:00 (wt/śr) Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro: 1. runda Polsat Sport Extra
18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: Fenerbahce Opet Stambuł – Beziers Volley
21:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: Igor Gorgonzola Novara – Dinamo Moskwa Polsat Sport News
17:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: LP Salo – Vero Volley Monza
19:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: A. Carraro Imoco Conegliano – Grupa Azoty Chemik Police Sportklub
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: Niners Chemnitz – Bayern Monachium
TVP 1
07:25 Łyżwiarstwo szybkie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Biegi drużynowe kobiet - 1/2 finału
Komentarz: Piotr Dębowski, Luiza Złotkowska
11:05 Łyżwiarstwo figurowe: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Program krótki solistek
Komentarz: Przemysław Babiarz, Anna Sierocka
13:55 Łyżwiarstwo figurowe: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Program krótki solistek
Komentarz: Przemysław Babiarz, Anna Sierocka TVP Sport
06:00 Snowboard: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Big Air mężczyzn
Komentarz: Jacek Milas, Jan Wolak
07:25 Biatlon: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Magdalena Grzywa
09:00 Kombinacja norweska: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Konkurs na skoczni dużej
Komentarz: Stanisław Snopek, Paweł Słowiok
11:15 Kombinacja norweska: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Bieg na 10 km
Komentarz: Piotr Meissner, Paweł Słowiok
13:15 Bobsleje: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: 3. przejazd dwójek mężczyzn
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Żyła