reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Morderstwa w marcu w CBS Reality

dodano: 2022-02-16 06:56 | aktualizacja: 2022-02-16 23:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W marcu br. kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Wypuszczeni, by zabić” (sezon 1.), „Głos mordercy” (sezony 1., 2. i 3.) i „Najgroźniejszy morderca świata” (sezon 6.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marzec 2022 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Wypuszczeni, by zabić” 1
emisja: w niedziele o 22:00

Program będzie emitowany premierowo w niedziele, od 23 stycznia do 27 marca br., o godzinie 22:00. Jedno na pięć morderstw w Wielkiej Brytanii jest popełniane przez byłego więźnia. Program kryminalny ujawnia, jak doszło do tego, że po wyjściu z więzienia niektórzy przestępcy ponownie dokonali zabójstw - czasami nawet w ciągu kilku dni od opuszczenia murów zakładu karnego. Dlaczego znów zabili i czy można było temu zapobiec? „Wypuszczeni, by zabić” to dziesięcioodcinkowa seria, której gospodarzem jest dziennikarz śledczy Donal MacIntyre. Każdy z odcinków opowiada historię jednej sprawy, a prowadzący przygląda się przestępcom i ich zbrodniom. Widzowie będą mogli wysłuchać rozmów zarówno ze świadkami zdarzeń, jak i z ekspertami. W kluczowym momencie dla ponownie rozpatrywanej sprawy, Donal MacIntyre i panel ekspertów, w tym psychiatra sądowy, były funkcjonariusz służby więziennej i emerytowany kurator sądowy, sprawdzą, czy istniały jakiekolwiek znaki ostrzegawcze dotyczące potencjalnego zagrożenia ze strony byłego więźnia i spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie: „Czy można było ocalić ludzkie życie?” (więcej tutaj).

„Głos mordercy” 1, 2 i 3
emisja: od poniedziałku do czwartku (od 3 marca br.) o 23:00

Program będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 23:00, od czwartku, 3 marca br. W policyjnych sejfach przechowywane są zarejestrowane na taśmach rozmowy z najgroźniejszymi mordercami i seryjnymi zabójcami świata. Program zabiera widza w podróż do mrocznego wnętrza policyjnego pokoju przesłuchań, przywracając do życia budzące grozę nagrania z zeznań niektórych z najbardziej znanych przestępców, w tym Roberta Blacka, Colina Irelanda, Kima Edwardsa i Teda Bundy'ego. Dzięki technologii lip sync (komputerowego przekształcenia ruchu warg aktora odgrywającego rolę mordercy tak, by były dokładnie zsynchronizowane z głosem przestępcy z taśmy) i autentycznym nagraniom, widzowie będą świadkami starcia pomiędzy detektywem, a bezwzględnym zabójcą. Policyjne przesłuchania uzupełnione są rekonstrukcjami, a także wywiadami z ekspertami. Gospodarz programu, profesor kryminologii David Wilson, odsłuchuje i analizuje wypowiedzi morderców, przedstawiając ich drogę od momentu popełnienia zabójstwa do przyznania się do winy. Jak zapewnia nadawca, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z przestępcami, David Wilson dostarcza wielu cennych spostrzeżeń na temat sposobu myślenia i działania przedstawionych w programie morderców (więcej tutaj).

„Najgroźniejszy morderca świata” 6
emisja: od poniedziałku do piątku (od 7 marca br.) o 22:00

Program będzie emitowany premierowo od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00, od poniedziałku, 7 marca do piątku, 1 kwietnia br. Prawdziwe historie morderców mających na swoim koncie wiele ofiar. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu z nich i przedstawia relacje z pierwszej ręki. W programie wypowiadają się detektywi prowadzący śledztwa, dziennikarze opisujący daną historię, krewni ofiar, a w niektórych przypadkach także sami poszkodowani, którym udało się przeżyć. Każda ze spraw jest przeanalizowana przez kryminologów, dziennikarzy kryminalnych i psychologów, którzy zastanawiają się, dlaczego omawiani mordercy trafili na pierwsze strony gazet i nadal wywołują strach i fascynację opinii publicznej. Seria bada także powody, które doprowadziły przestępców do popełnienia zbrodni, zagłębia się w ich psychikę i przerażające historie, jakie po sobie zostawili. Program wskazuje również powody, dla których ci bezwzględni przestępcy trafili na listę najgroźniejszych morderców świata (więcej tutaj).
 
David Wilson w programie „Głos mordercy”, foto: AMC Networks International
David Wilson w programie „Głos mordercy”, foto: AMC Networks International
Donal MacIntyre w programie „Wypuszczeni, by zabić”, foto: AMC Networks International
Donal MacIntyre w programie „Wypuszczeni, by zabić”, foto: AMC Networks International
Donal MacIntyre w programie „Wypuszczeni, by zabić”, foto: AMC Networks International
Donal MacIntyre w programie „Wypuszczeni, by zabić”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...