reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-29 - 2022-05-30

Sport w polskiej TV 17.02.2022

dodano: 2022-02-16 11:22 | aktualizacja: 2022-02-16 15:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: FC Barcelona – SSC Napoli. Transmisje live z WTA World Tour Dubaj tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
1/4 finału

13:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
1/4 finału

16:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
1/4 finału

18:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
1/4 finału
 
Eurosport 1

05:00 Hokej kobiet: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Finał: Kanada – USA

07:25 Narciarstwo alpejskie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Slalom do kombinacji kobiet

09:30 Łyżwiarstwo szybkie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg na 1000 m kobiet

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Program dowolny solistek
 
Eurosport 2

05:00 Hokej kobiet: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Kanada – USA

07:25 Narciarstwo dowolne: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Ski cross kobiet

08:55 Kombinacja norweska: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Konkurs drużynowy na skoczni dużej

12:00 Kombinacja norweska: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Sztafeta mężczyzn

13:10 Curling: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022::
1/2 finału

15:10 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Andaluzji:
Etap 2

17:00 Kolarstwo szosowe: Volta ao Algarve:
Etap 2

02:30 (cz/pt) Narciarstwo dowolne: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Half pipe kobiet

03:00 (cz/pt) Narciarstwo dowolne: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Half pipe kobiet

04:45 (cz/pt) Narciarstwo dowolne: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Ski cross mężczyzn - kwalifikacje
 
Golf Channel

22:00 Golf: PGA Tour, Pacific Palisades:
1. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

18:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey: 
Club Joventut Badalona – Lenovo Tenerife

 
Polsat Sport

18:00 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski: 
Anwil Włocławek – King Szczecin

20:30 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski: 
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Enea Zastal BC Zielona Góra

23:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
2. runda

01:00 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
2. runda
 
Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzów CEV: 
Berlin Recycling Volleys – Zenit Sankt Petersburg

21:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
2. runda
 
Polsat Sport News

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Hebar Pazardżik – Knack Roeselare

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
Olimpia Sulęcin – Mickiewicz Kluczbork
 
Sportklub

21:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey: 
Real Madryt – Rio Breogan

 
TVP 1

07:00 Narciarstwo alpejskie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Slalom do kombinacji kobiet

09:30 Łyżwiarstwo szybkie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg na 1000 m kobiet
Komentarz: Piotr Dębowski, Luiza Złotkowska

11:05 Łyżwiarstwo figurowe: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Program dowolny solistek
Komentarz: Przemysław Babiarz, Anna Sierocka

14:10 Łyżwiarstwo figurowe: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Program dowolny solistek
 
TVP Sport

05:00 Hokej kobiet: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Finał: Kanada – USA
Komentarz: Patryk Rokicki, Michał Ruszel

07:25 Narciarstwo dowolne: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Ski cross kobiet
Komentarz: Karolina Riemen-Żerebecka, Szczepan Karpiel-Bułecka

08:55 Kombinacja norweska: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Konkurs drużynowy na skoczni dużej
Komentarz: Stanisław Snopek, Paweł Słowiok

12:00 Kombinacja norweska: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Piotr Meissner, Paweł Słowiok

13:05 Curling: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022::
1/2 finału

16:35 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Kraków:
Duża runda
Komentarz: Tomasz Jasina
Viaplay

11:00 Bilard: 2022 Premier League Pool:
Dzień 4

18:00 Bilard: 2022 Premier League Pool:
Dzień 4

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Barcelona – SSC Napoli
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Borussia Dortmund – Rangers FC

Komentarz: Piotr Domagała, Radosław Gilewicz

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Zenit Petersburg – Real Betis
Komentarz: Szymon Ratajczak, Dominik Piechota

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Sheriff Tyraspol – SC Braga

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Fenerbahçe SK – SK Slavia Praga
Komentarz: Dawid Szymczak, Filip Cieśliński

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Midtjylland – PAOK

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
PSV Eindhoven – Maccabi Tel Awiw

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Rapid Wiedeń – SBV Vitesse

19:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Rögle BK – Malmö Redhawks

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SC Magdeburg – Frisch Auf! Göppingen
Komentarz: Patryk Rokicki, Marcin Iwankiewicz

20:00 Dart: 2022 Premier League Darts:
2. runda

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Porto – SS Lazio

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Sevilla FC – Dinamo Zagrzeb
Komentarz: Kamil Kania, Dominik Piechota

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Atalanta BC – Olympiakos FC
Komentarz: Mateusz Juza, Aleksander Bernard

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
RB Lipsk – Real Sociedad
Komentarz: Dawid Król, Radosław Gilewicz

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Olympique Marsylia – Qarabağ FK
Komentarz: Marcin Pawłowski, Mateusz Skwierawski

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Celtic FC – Bodø/Glimt

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji UEFA:
Leicester City – Randers FC

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji UEFA:
Sparta Praga – FK Partizan

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres – Ottawa Senators

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens – St. Louis Blues

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers – Detroit Red Wings

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers – Washington Capitals

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Pittsburgh Penguins

01:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Boston Bruins

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets – Seattle Kraken

02:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks – Columbus Blue Jackets

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers – Anaheim Ducks

04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – Vancouver Canucks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...