reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Super RTL numerem 1 w telewizji dla dzieci

dodano: 2022-02-16 21:39
autor: RO | źródło: satellifax.de

Super RTL Kanał Super RTL pozostaje wyraźnym numerem 1 w telewizji dla dzieci w Niemczech przy średnim udziale rynkowym 21% wśród grupy docelowej 3-13 lat. Super RTL z powodzeniem utrzymał pozycję lidera w 2021 roku (w godz. 6:00 - 20:15).

Super RTL


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Publiczny kanał telewizyjny w Niemczech KIKA osiągnął 17,2%, a konkurencyjne stacje finansowane z reklam Disney 12% i Nickelodeon 4,9%

Za przekonujące udziały w rynku odpowiadały liczne formaty, które odniosły sukces na wszystkich platformach Super RTL. Format „Idefix und die Unbeugsamen” stworzony jako prequel znanych filmów o Asterixie nie tylko uzyskał mocne udziały w nadawaniu linearnym, ale również online. Powiązana gra Idefix cieszyła się dużą popularnością na toggo.de oraz w aplikacji TOGGO, a seria, która skupia się na przygodach czworonoga, zanim zmierzyła się z Asterix i Obelix, również odniosła sukces na platformie streamingowej RTL+.

Własna produkcja Super RTL „Woozle Goozle” była w stanie konkurować z ponad 65 mln wyświetleń od początku 2021 roku, w szczególności na YouTube.

Super RTL również bardzo dobrze sobie radzi w wieczornym prime time.
W całym 2021 roku kanał osiągnął mocne 2,2% w grupie widzów 14-59 lat. Kluczową rolę odgrywał także podczas filmów Asterix od godz. 20:15 w dniach 5.11-11.11 ze średnim udziałem 2,3%, a także podczas promowania filmów świątecznych od 13 listopada.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...