26. kolejka Premier League: Leeds - MU w Canal+ 4K

dodano: 2022-02-17 12:28 | aktualizacja: 2022-02-19 17:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Multi Premier League canal Sport 360px Od soboty 19 lutego zacznie się dwudniowa 26. kolejka angielskiej Premier League. Jak zwykle w sobotę o godz. 16:00  łączona transmisja Multi Premier League. Ciekawie zapowiada się mecz Westa Hamu z Fabiańskim w bramce z ekipą Newcastle, który wygrał 3 ostatnie spotkania i wyrwał się z strefy spadkowej. Lider Manchester City podejmie londyński Tottenham, który stracił po 3. przegranych kontakt z czołówką. W technologii 4K w tej kolejce pokazany zostanie mecz Leeds vs Manchester United.

EPL
Premier League

WHU (Fabiański) vs Sroki
Łukaszowi Fabiańskiemu i jego kolegom nie wiedzie się ostatnio najlepiej. Od początku roku West Ham United wygrał tylko 2 ligowe spotkania. W meczu z Newcastle również nie będzie miał łatwego zadania. W styczniu Sroki sensacyjnie wygrały z Manchesterem City 2:1. W meczach tych druzyn zawsze pada dużo bramek. W 2021 roku było 2:4 i 3:2.

ManCity vs Koguty
Obywatele chcą zrewanżować się Kogutom za porażkę 0:1 w sierpniu. Wówczas trenerem Tottenhamu był Nuno Espirito Santo, a w linii pomocy grał Dele Alli. Dziś obu nie ma w klubie z Londynu. Zespół wydaje się jednak silniejszy niż 6 miesięcy temu. Lidera angielskiej ligi czeka trudna przeprawa, ale patrząc na pogrom 5:0 jaki urządzili piłkarzom Sportingu w Lizbonie w Lidze Mistrzów czy 4:0 z Norwich na ich boisku to piłkarze Tottenhamu mogą się obawiać napastników The Citizens..

Leeds vs Czerwone Diabły (Ronaldo)
Piłkarze Manchesteru United podejdą do meczu Leeds w teoretycznie lepszych nastrojach, bo 5 dni temu przerwali serię remisów i pokonali Brighton & Hove Albion 2:0. Wynik spotkania na początku drugiej połowy otworzył Cristiano Ronaldo. Teraz Czerwone Diabły znów mają duże szanse na zwycięstwo, gdyż mierzą się z Leeds United, które w ostatnich 3. kolejkach angielskiej ligi zdobyło zaledwie 1 punkt.