reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Rosji będzie 5. platforma satelitarna?

dodano: 2022-02-17 19:16 | aktualizacja: 2022-02-17 21:04
autor: RO | źródło: obob.tv

Pay-tv Rosja russia płatna telewizja 360px.jpg Czy w Rosji pojawił się piąty operator telewizji satelitarnej? Oficjalnie działają 4 platformy DTH: Trikolor, Telekarta, NTV Plus, MTS TV. Portal obob.tv donosi, że ostatnio duża rosyjska firma zaczęła oferować swoim klientom usługi telewizji satelitarnej. Co prawda, odbywa się to za pośrednictwem jej partnerów, ale jednocześnie dokonuje się porównań z jakością pracy innych operatorów, zwłaszcza z MTS TV.

https://telesputnik.ru/upload/iblock/109/rostelekom_testiruet_translyatsiyu_4k_telekanalov.jpg
Rostelekom


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na kilku stronach internetowych pojawiły się oferty sprzedaży usług DTH od operatora Rostelekom. Jeden ze sklepów pisze, że liczba abonentów DTH od Rostelekom jest imponująca. Choć brakuje informacji o nadawanych kanałach i opłacie abonamentowej, to są porównania z innymi platformami DTH.

W nawiązaniu do innych operatorów, Rostelekom nie ustala najniższych stawek, ale jego zaletą jest jakość usług i duży zasięg. Firma MTS TV oferuje zakup sprzętu z anteną za 3990 rubli (w ramach promocji), Minusem jest mniejszy zasięg.

Portal Obob.tv zadzwonił pod jeden ze wskazanych numerów na stronach internetowych, aby dowiedzieć się szczegółów odnośnie podłączenia telewizji satelitarnej od Rostelekom i ku zaskoczeniu, nie udało się uzyskać zrozumiałych odpowiedzi. Maksymalnie udało się ustalić, że aby otrzymać dokładną odpowiedź o możliwościach zainstalowania telewizji satelitarnej, należy podać dokładny adres gospodarstwa domowego. A jeden z techników stwierdził nawet, że w „prywatnym gospodarstwie domowym'' telewizja satelitarna „nie zadziała''.

Dla firmy, której partnerzy twierdzą, że mają 9 mln użytkowników DTH, to trochę dziwne wyjaśnienie. Tak więc odpowiedź nasuwa się sama, jeśli chodzi o piątego operatora platformy satelitarnej na rynku rosyjskim.

 

Źródło: obob.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...