reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-21 - 2022-05-22

Sport w polskiej TV 19.02.2022

dodano: 2022-02-18 14:21 | aktualizacja: 2022-02-19 07:23
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Premier League: Manchester City – Tottenham Hotspur. Transmisje live z Polsat Boxing Promotions 5, Wrocław: Nikodem Jeżewski – Artur Mann.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Norwich City
Komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Dębiński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa

Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

23:15 Boks: Gala, Manchester: 
Amir Khan – Kell Brook
Komentarz: Edward Durda,Janusz Pindera

01:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Konkursy
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Gabriel Rogaczewski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Newcastle United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

15:55 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League
Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Deportivo Alavés

Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Dębiński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa

Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

16:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
Finał
Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz-Kostecka

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes – Paris Saint-Germain

Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Chelsea FC

Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

18:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey:
1/2 finału
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes – Paris Saint-Germain

Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria – Empoli FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – Hellas Verona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana Calcio – AC Milan
Komentarz: Tomasz Zieliński, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
FC Fulham – Huddersfield Town
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Atlético Madryt
Komentarz: Mateusz Święcicki, Michał Świerżyński

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF – Getafe CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Kuba Ostrowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes – Paris Saint-Germain

Komentarz: Mateusz Święcicki, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – Olympique Lyon

Komentarz: Mateusz Majak, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
FC Fulham – Huddersfield Town
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Luton Town – West Bromwich Albion
Komentarz: Marcin Grzywacz, Filip Kapica

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF – Getafe CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Kuba Ostrowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes – Paris Saint-Germain

Komentarz: Mateusz Święcicki, Mateusz Majak
 
Eurosport 1

07:00 Biegi narciarskie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg na 50 km stylem dowolnym mężczyzn

12:00 Łyżwiarstwo figurowe: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: 
Program dowolny par sportowych

15:10 Hokej: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Mecz o 3. miejsce

02:00 (so/nd) Curling kobiet: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Finał
 
Eurosport 2

08:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg ze startu wspólnego kobiet i mężczyzn

13:00 Bobsleje: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
3. przejazd dwójek kobiet

14:30 Bobsleje: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
4. przejazd dwójek kobiet

15:30 Kolarstwo szosowe: Tour des Alpes-Maritimes et du Var:
Etap 2

17:00 Kolarstwo szosowe: Volta ao Algarve:
Etap 4

02:30 (so/nd) Bobsleje: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
3. przejazd czwórek mężczyzn

03:00 (so/nd) Bobsleje: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
3. przejazd czwórek mężczyzn

04:20 (so/nd) Bobsleje: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
4. przejazd czwórek mężczyzn
 
Fightklub

00:00 (so/nd) Sporty walki: BKFC - Knuckle Mania 2:
Mike Perry – Julian Lane

 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Pacific Palisades:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

12:45 Ice Speedway: European Individual Ice Speedway Championship, Sanok:
Zawody

 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – Villarreal CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – Olympique Lyon
Komentarz: Filip Surma, Paweł Grabowski

19:00 Boks: Gala, Manchester: 
Amir Khan – Kell Brook
Komentarz: Edward Durda,Janusz Pindera
 
Polsat Sport Premium 1

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Willem II – AFC Ajax


 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel

20:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 5, Wrocław: 
Nikodem Jeżewski – Artur Mann

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Johnny Walker – Jamahal Hill
 
Polsat Sport Extra

15:00 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski:
Konkurs wsadów

23:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
1/2 finału

02:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
1/2 finału
 
Polsat Sport Fight

18:30 Boks: Polsat Boxing Promotions 5, Wrocław: 
Nikodem Jeżewski – Artur Mann

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – PSG Stal Nysa
 
Polsat Sport News

15:00 Lekkoatletyka: World Indoor Tour, Birmingham:
Zawody 

18:00 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski:
Konkurs rzutów za 3. punkty

19:00 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski:
1/2 finału

21:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
1/2 finału
 
Super Polsat

20:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 5, Wrocław: 
Nikodem Jeżewski – Artur Mann


 
Sportklub

11:00 Wyścigi samochodowe: Asian Le Mans Series, Abu Zabi:
Wyścig 1

13:00 Wyścigi samochodowe: Asian Le Mans Series, Abu Zabi:
Wyścig 1

16:00 Koszykówka mężczyzn: DHB Pokal: 
Basketball Löwen Brunszwik – HAKRO Merlins Crailsheim

18:30 18:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey:
1/2 finału

23:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Daytona Beach:
Wyścig
 
TVP 1

07:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

08:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

08:30 Biegi narciarskie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg na 50 km stylem dowolnym mężczyzn

08:45 Łyżwiarstwo szybkie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

09:10 Biegi narciarskie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg na 50 km stylem dowolnym mężczyzn

09:30 Łyżwiarstwo szybkie: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

12:00 Łyżwiarstwo figurowe: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: 
Program dowolny par sportowych

02:00 (so/nd) Curling kobiet: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Finał
Komentarz: Jarosław Marendziak, Marta Szeliga-Frynia
TVP Sport

07:40 Curling: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
FINAŁ: Wielka Brytania – Szwecja
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Marta Szeliga-Frynia

14:05 Hokej: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022:
Mecz o 3. miejsce: Szwecja - Słowacja
Komentarz: Piotr Chłystek, Adrian Kowal

17:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
Łomża VIVE Kielce – Górnik Zabrze
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Mariusz Jurasik

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa
 [TVP zmieniła transmisję tego meczu na niedzielny mecz Lechia - Lech]
Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn

01:00 (so/nd) Boks: Gala, Montreal: 
Arslanbek Machmudow – Mariusz Wach
Komentarz: Janusz Pindera, Piotr Jagiełło
 
Viaplay

11:00 Bilard: 2022 Premier League Pool:
Dzień 6

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen – Hamburger SV

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel – Karlsruher SC

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Werder Brema – FC Ingolstadt 04

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Al Merrikh – Mameldi Sundowns

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Petroleos – Wydad AC

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Arminia Bielefeld – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Trela

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg – SC Freiburg
Komentarz: Szymon Ratajczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart – VfL Bochum 1848
Komentarz: Dawid Król

16:00 Koszykówka mężczyzn: Euroliga Kobiet:
Fenerbahce Safiport – Beretta Familia Schio

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Bath Rugby – Leicester Tigers

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Sagrada – Zamalek

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Jwaneng Galaxy – ES Sahel

18:00 Bilard: 2022 Premier League Pool:
Dzień 6

18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Örebro HK – Leksands IF

18:00 Koszykówka mężczyzn: Euroliga Kobiet:
ZVVZ USK Praga – TTT Ryga

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Kamil Kania, Radosław Gilewicz

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres – Colorado Avalanche

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Belouizdad – EST Tunis

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg – SSV Jahn Regensburg

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets – Edmonton Oilers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators – Boston Bruins

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – St. Louis Blues

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes – Los Angeles Kings

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames – Seattle Kraken

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – Anaheim Ducks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...