reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-23 - 2022-05-24

All Elite Wrestling w kanale Warner TV

dodano: 2022-02-21 08:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

All Elite Wrestling (AEW) Filmowo-serialowy kanał Warner TV (wcześniej pod markami TCM, TCM/Cartoon Network i TNT) poszerzy swoją ofertę w Polsce o sport. W marcu br. w tej stacji zadebiutują programy organizacji All Elite Wrestling (AEW) - „All Elite Wrestling: Dynamite” („AEW: Dynamite”), który będzie emitowany w soboty (od 5 marca br.) o godz. 22:00, i „All Elite Wrestling: Rampage” („AEW: Rampage”), który kanał ten będzie nadawać we wtorki (od 8 marca br.) o godz. 22:00. Walki komentować będą Łukasz Baliński „Balik” i Arkadiusz Paterek. - Polska jest teraz All Elite - zapewnia nadawca.

All Elite Wrestling (AEW)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
All Elite Wrestling od marca br. pojawi się w Warner TV. Jak zapowiada nadawca, od kiedy w 2019 organizacja AEW rozpoczęła działalność, nowa, profesjonalna liga wrestlingu podbiła świat flagowym widowiskiem „AEW: Dynamite” i najnowszą produkcją „AEW: Rampage”. „AEW: Dynamite” i „AEW: Rampage” zachwycą fanów szybkimi i efektownymi walkami. Wszystko to dzięki nadzwyczajnej sprawności fizycznej zawodników i komentarzom „na żywo”. Emitowane co tydzień produkcje pozwolą polskim fanom na poznanie nowej jakości wrestlingu, wyjątkowych par zawodników i pełnych temperamentu osobowości.

Co tydzień widzowie będą mogli śledzić programy „All Elite Wrestling: Dynamite” („AEW: Dynamite”), który będzie emitowany w soboty (od 5 marca br.) o godzinie 22:00, i „All Elite Wrestling: Rampage” („AEW: Rampage”), który kanał ten będzie nadawać we wtorki (od 8 marca br.) o godzinie 22:00. Jak zapowiada nadawca, walki komentować będzie duet z wieloletnim doświadczeniem w branży profesjonalnego wrestlingu: Łukasz Baliński „Balik” i Arkadiusz Paterek.

Jak zapewnia nadawca, na różnorodnej liście światowej klasy zawodników AEW znajdują się utalentowani mężczyźni i kobiety. Dzięki temu, po raz pierwszy od wielu dekad, fani z całego świata otrzymują możliwość przeżycia zupełnie nowego doświadczenia wrestlingu. Gwiazdy AEW to Hangman Page, Dr. Britt Baker, Cody & Brandi Rhodes, CM Punk, Bryan Danielson, Chris Jericho, Kenny Omega, The Young Bucks (Matt & Nick Jackson), Adam Cole, Sting, Jon Moxley, Jungle Boy, Luchasaurus, Jade Cargill, Sammy Guevara, Miro, Lucha Bros., PAC, MJF, Darby Allin, Nyla Rose, Red Velvet, Ruby Soho, Hikaru Shida, Thunder Rosa, Malakai Black, Andrade El Idolo, Christian Cage, Scorpio Sky, Ethan Page, Orange Cassidy, Ricky Starks, Powerhouse Hobbs, Eddie Kingston, Lance Archer i inni.

Dodajmy, że sobotę, 23 października 2021 roku, w wyniku decyzji nadawcy - WarnerMedia, które jest częścią AT&T Inc., obecny na polskim rynku od 1998 roku kanał TNT (do 2015 roku pod marką TCM i jako łączona wersja TCM/Cartoon Network) zmienił nazwę na Warner TV. W wyniku tej modyfikacji nie zmieniła się jednak oferta programowa tego kanału - dalej (tak jak od 1998 roku) w ramówce znalazły się filmy i seriale (więcej tutaj). Teraz do tej oferty dojdzie sport.

Plan transmisji:

W soboty (od 5 marca)
22:00 All Elite Wrestling: „All Elite Wrestling: Dynamite” - magazyn, Warner TV

We wtorki (od 8 marca)
22:00 All Elite Wrestling: „All Elite Wrestling: Rampage” - magazyn, Warner TV


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...