reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nagravision chce wyłączenia popularnego repozytorium IPTV

dodano: 2022-02-17 21:43
autor: Dr Hack | źródło: github/dtv.nagra.com

Nagra IPTV org piractwo 360px Dostawca systemów dostępu warunkowego - Nagravision zażądał wyłączenia popularnego repozytorium IPTV. W styczniowym zawiadomieniu DMCA złożonym na Github, twórca systemów dostępu warunkowego, Nagravision, zażądał usunięcia IPTV-org, bardzo popularnej lokalizacji dla osób szukających darmowych list odtwarzania IPTV. Co ciekawe, żądanie usunięcia dotyczy też list do polskich kanałów należących do TVN Grupa Discovery.

IPTV-org
Nagra IPTV org piractwo 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nagra twierdzi, że ​​niektóre kanały znalezione na określonej liście odtwarzania naruszyły prawa różnych kanałów Discovery, w wyniku czego repozytorium zostało całkowicie wyłączone.

O to część komunikatu Nagravision wzywającego do usunięcia IPTV-org:

Nagravision SA (dalej „NAGRA”) jest dostawcą bezpiecznych rozwiązań do ochrony treści z branży medialnej i rozrywkowej (odwiedź stronę https://dtv.nagra.com). NAGRA została zaangażowana i upoważniona przez Discovery Communications, LLC i jej podmioty stowarzyszone (łącznie „Discovery”) do działania w ich imieniu w celu ochrony i egzekwowania praw autorskich i znaków towarowych Discovery.

Nagra ma dowody na to, że następujące adresy URL naruszają prawa Discovery, umożliwiając użytkownikom nielegalny dostęp do kanałów, w tym do zawartych w nich materiałów chronionych prawem autorskim. [https://iptv-org.github.io/iptv/regions/amer.m3u]

Jedynym celem tych adresów URL jest umożliwienie nieautoryzowanego dostępu do jednego lub większej liczby kanałów.

Niniejszym domagamy się natychmiastowego usunięcia, zablokowania dostępu lub zablokowania dostępu do wyżej wymienionych nieautoryzowanych i naruszających adresy URL oraz całkowitego zaprzestania korzystania z własności intelektualnej Discovery.


Nie jest jasne, co wydarzyło się w następnych dniach, ale potencjalnie po naprawieniu naruszeń repozytorium znów jest online, zapewniając dostęp do prawie 30 000 kanałów za pośrednictwem własnej wyszukiwarki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...