reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nagravision chce wyłączenia popularnego repozytorium IPTV

dodano: 2022-02-17 21:43
autor: Dr Hack | źródło: github/dtv.nagra.com

Nagra IPTV org piractwo 360px Dostawca systemów dostępu warunkowego - Nagravision zażądał wyłączenia popularnego repozytorium IPTV. W styczniowym zawiadomieniu DMCA złożonym na Github, twórca systemów dostępu warunkowego, Nagravision, zażądał usunięcia IPTV-org, bardzo popularnej lokalizacji dla osób szukających darmowych list odtwarzania IPTV. Co ciekawe, żądanie usunięcia dotyczy też list do polskich kanałów należących do TVN Grupa Discovery.

IPTV-org
Nagra IPTV org piractwo 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nagra twierdzi, że ​​niektóre kanały znalezione na określonej liście odtwarzania naruszyły prawa różnych kanałów Discovery, w wyniku czego repozytorium zostało całkowicie wyłączone.

O to część komunikatu Nagravision wzywającego do usunięcia IPTV-org:

Nagravision SA (dalej „NAGRA”) jest dostawcą bezpiecznych rozwiązań do ochrony treści z branży medialnej i rozrywkowej (odwiedź stronę https://dtv.nagra.com). NAGRA została zaangażowana i upoważniona przez Discovery Communications, LLC i jej podmioty stowarzyszone (łącznie „Discovery”) do działania w ich imieniu w celu ochrony i egzekwowania praw autorskich i znaków towarowych Discovery.

Nagra ma dowody na to, że następujące adresy URL naruszają prawa Discovery, umożliwiając użytkownikom nielegalny dostęp do kanałów, w tym do zawartych w nich materiałów chronionych prawem autorskim. [https://iptv-org.github.io/iptv/regions/amer.m3u]

Jedynym celem tych adresów URL jest umożliwienie nieautoryzowanego dostępu do jednego lub większej liczby kanałów.

Niniejszym domagamy się natychmiastowego usunięcia, zablokowania dostępu lub zablokowania dostępu do wyżej wymienionych nieautoryzowanych i naruszających adresy URL oraz całkowitego zaprzestania korzystania z własności intelektualnej Discovery.


Nie jest jasne, co wydarzyło się w następnych dniach, ale potencjalnie po naprawieniu naruszeń repozytorium znów jest online, zapewniając dostęp do prawie 30 000 kanałów za pośrednictwem własnej wyszukiwarki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...