reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ślub od pierwszego wejrzenia” 7 w TVN

dodano: 2022-02-21 02:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” grafika animacja rysunek bajka ślub wesele panna młoda We wtorek, 1 marca br. o godz. 21:35 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 7. sezonu polskiego programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Wystąpią Magdalena Chorzewska, Karolina Tuchalska-Siermińska i Bogusław Pawłowski. Wcześniejsze serie mogą obecnie oglądać widzowie kanału TVN Style, amerykańską edycję („Ślub od pierwszego wejrzenia”) stacji Lifetime, a australijską odsłonę („Ślub od pierwszego wejrzenia: Australia”) telewizji WP. Dodajmy, że przed premierą 7. sezonu kanał TVN pokaże we wtorek i środę, 22 i 23 lutego br. o godz. 21:40 premierowo 2 odcinki specjalne, zatytułowane „Ślub od pierwszego wejrzenia - postscriptum”.

TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” grafika animacja rysunek bajka ślub wesele panna młoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przed premierą siódmego sezonu programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” kanał TVN pokaże we wtorek i środę, 22 i 23 lutego br. o godzinie 21:40 premierowo dwa odcinki specjalne, zatytułowane „Ślub od pierwszego wejrzenia - postscriptum”. Jak potoczyło się życie bohaterów pierwszych sześciu edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”? Kto pozostał w małżeństwie? Która para doczekała się potomstwa? Czy wszyscy uczestnicy miło wspominają udział w eksperymencie? Czym zajmują się obecnie i czy są popularni w internecie? O swoich losach po zakończeniu programu opowie 20 uczestników. - Jesteście ciekawi? Zapraszamy do oglądania - zachęca nadawca.

Pierwszy odcinek siódmego sezonu programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zostanie wyemitowany premierowo w telewizji TVN we wtorek, 1 marca br. o godzinie 21:35. Widowisko ruszy w odświeżonej formule - z nowym składem ekspertów. Do znanych z poprzednich edycji Magdaleny Chorzewskiej i Bogusława Pawłowskiego dołącza psycholog Karolina Tuchalska-Siermińska. Ich decyzje mogą otworzyć nowy - szczęśliwy - rozdział w życiu szóstki singli szukających miłości. Czy tak się właśnie stanie? O tym widzowie TVN przekonają się wkrótce.

W dzisiejszych czasach single nie mają łatwo. Tradycyjne randki powoli przechodzą do sieci, gdzie zrobienie na kimś pierwszego wrażenia zajmuje 3 sekundy. Zazwyczaj bazuje ono na tym, co widać na zewnątrz, co jest często przefiltrowane, przemijające, a przede wszystkim złudne. Jak w takiej sytuacji poznać kogoś naprawdę i znaleźć miłość na całe życie? Jak zapowiada nadawca, kolejni poszukujący szczerego i trwałego uczucia single zgłosili się do „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, żeby oddać swoją przyszłość w ręce specjalistów. Psychologowie Marta Chorzewska, a od tego sezonu również Karolina Tuchalska-Siermińska, oraz profesor Bogusław Pawłowski wezmą ich dokładnie pod lupę - sprawdzą zainteresowania, energię, wygląd, a nawet zapach. Spośród wszystkich wybiorą szóstkę ochotników, z których utworzą trzy pary. 30-dniowy eksperyment tradycyjnie zacznie się od ślubu, na którym uczestnicy po raz pierwszy zobaczą swoich przyszłych małżonków. Po hucznym weselu przyjdzie czas na codzienność, a ta zweryfikuje ich, powstały w odważnych okolicznościach, związek. Po miesiącu każda z par zadecyduje, czy pozostaje w małżeństwie, czy ogłasza fiasko eksperymentu i wnosi o rozwód. Przykład uczestników poprzedniej edycji - Anety i Roberta - pokazał, że w każdym szalonym pomyśle jest metoda na znalezienie miłości. Czy nowi bohaterowie będą mieli równie duże szczęście? O tym widzowie przekonają się wkrótce (więcej tutaj).

Dodajmy, że wcześniejsze serie mogą obecnie oglądać widzowie kanału TVN Style, amerykańską edycję („Ślub od pierwszego wejrzenia”) stacji Lifetime (więcej tutaj), a australijską odsłonę („Ślub od pierwszego wejrzenia: Australia”) telewizji WP (więcej tutaj).
 
Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery
Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery
Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery
Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery
Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery
Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery
Piotr Mosak, Magdalena Chorzewska i Bogusław Pawłowski w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery
Piotr Mosak, Magdalena Chorzewska i Bogusław Pawłowski w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery


„Ślub od pierwszego wejrzenia” - sezon 7., emisja we wtorki (od 1 marca 2022 roku) o godz. 21:35 w TVN. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie TVN Style.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...