reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Playboy” i Rawicz w marcu w CI Polsat

dodano: 2022-02-22 23:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W marcu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Kryminał Rawicz”, „Uciec bestii”, „Playboy: mroczne sekrety” i „Szokujące morderstwa: Kalifornia”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w marcu br. widzowie sprawdzą, co kryje za swoimi murami „Kryminał Rawicz”. Poznają też ciemną stronę legendarnego magazynu w programie „Playboy: mroczne sekrety”. Ofiary opowiedzą widzom, jak „Uciec bestii”. A pozornie wakacyjny klimat zapewni program „Szokujące morderstwa: Kalifornia”.

Marzec 2022 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Kryminał Rawicz” („Rawicz Prison”)
emisja: w soboty (od 5 marca br.) o 22:00

Pedofil i dwóch morderców. Łączą ich tylko dwie rzeczy. Są rozmówcami twórców programu i odsiadują długie wyroki w jednym z największych polskich więzień - w Zakładzie Karnym Rawicz. Historyczny, wielki gmach skrywa w ceglanych budynkach oddziały terapii uzależnień (w tym dla przestępców seksualnych) i bloki mieszkalne, gdzie zabójcy mieszkają wspólnie ze złodziejami czy handlarzami narkotyków. - Wchodzimy do tego więziennego ekosystemu, by przekonać się, kim są ludzie, którzy tu trafili - zapowiada nadawca.

„Uciec bestii” („I Survived A Serial Killer”)
emisja: w niedziele (od 20 marca br.) o 22:00

Program prezentuje bohaterskie historie osób ocalałych po ataku tego samego seryjnego zabójcy. Przedstawione z perspektywy ofiary stanowią dowód siły i wytrwałości zwykłych ludzi, którzy stają oko w oko ze złem i je pokonują. Wywiady z osobami, które były blisko związane z każdą ze spraw, dopełniają ten przejmujący obraz zbrodni (więcej tutaj).

„Playboy: mroczne sekrety” („Secrets of Playboy”)
emisja: we wtorki (od 22 marca br.) o 21:00

Jak zapowiada nadawca, program „Playboy: mroczne sekrety” odkrywa prawdę, kryjącą się za baśniowym imperium „Playboya”. Seria zgłębia skomplikowany świat stworzony przez Hugh Hefnera i bada jego długofalowe konsekwencje dla postrzegania władzy i seksualności w naszej kulturze. Odkrywając fenomen mitu tworzonego przez markę od dziesięcioleci, seria zawiera archiwalne nagrania i ekskluzywne wywiady z osobami ze wszystkich stron świata „Playboya”, z których wielu dzieli się swoimi historiami po raz pierwszy.

„Szokujące morderstwa: Kalifornia” („Real Murders Of: Orange County”)
emisja: we wtorki (od 29 marca br.) o 22:00

Serial ujawnia mroczną stronę życia w skąpanej słońcem południowej Kalifornii, prezentując niektóre z najbardziej szokujących przypadków zbrodni, do jakich doszło w tej zamieszkałej przez pięknych i bogatych, malowniczej okolicy. Począwszy od historii błędnej tożsamości aż po niebezpieczne dążenie do stworzenia wizerunku wzorowej rodziny - każdy z odcinków to niezwykła opowieść o tym, jak sukces i przywileje mogą sprowadzić na manowce.
 
Bohaterka programu „Szokujące morderstwa: Kalifornia”, foto: A+E Networks
Bohaterka programu „Szokujące morderstwa: Kalifornia”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...