reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” 12 w TV4

dodano: 2022-02-23 04:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Dariusz Karpiński i Weronika Lewoń foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa W poniedziałek, 28 lutego br. o godz. 20:00 w kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 12. sezonu polskiego serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, którego producentem jest ATM Grupa. Występują Gabriela Oberbek, Magdalena Margulewicz, Agata Skórska, Anna Prus, Anna Antoniewicz, Anna Tomaszewska, Kamila Ścibiorek, Magdalena Szczerbowska, Tomasz Sobczak, Marek Kaliszuk, Wojciech Majchrzak, Paweł Izdebski, Michał Mrozek, Maciej Łuczkowski, Dariusz Siastacz, Michał Kitliński, Sasza Reznikow i Tomasz Radawiec. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji TV4 i TV6.

TV4 TV 4 Czwórka „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Dariusz Karpiński i Weronika Lewoń foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Życie po wypadku

Nowe śledztwa i prywatne wątki z życia bohaterów. Co ciekawego wydarzy się w nowym sezonie? W finale jedenastej serii doszło do groźnego wypadku. Jadący motocyklem nowożeńcy, Paulina Wach (w tej roli Kamila Ścibiorek) i Głowacki (Tomasz Sobczak), zderzyli się z samochodem Aleksandry Latoszek (Gabriela Oberbek) i Ireneusza (Marek Kaliszuk). Paulina z trudem radzi sobie z nową sytuacją. A jakby mało jej było traumy i problemów zdrowotnych, zmartwień przysparza jej jeszcze wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska).

Trauma zostaje w człowieku

Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się również Dagmara Górska (Magdalena Margulewicz) i Lila (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora - mordercy, Kasperskiego (Wojciech Majchrzak). Mimo wsparcia ze strony Sławomira Kłosa (Paweł Izdebski), nie obejdzie się bez poważnych problemów.

Gotowi na zmiany

Z komplikacjami, choć znacznie bardziej prozaicznymi, bo dotyczącymi finansów restauracji, boryka się Jakub Walczak (Michał Mrozek) i jego kumpel, Słoń (Maciej Łuczkowski). Rozwiązanie, na jakie postawią dwaj biznesmeni, przynosi nieoczekiwane konsekwencje - m.in. dla Krzysztofa Kopczyka (Dariusz Siastacz), który po powrocie z sanatorium wydaje się kompletnie odmieniony i gotowy na zdecydowane zmiany w swoim życiu.

Jest między nimi chemia

Zmiana następuje także w relacjach Barbary Kalickiej (Anna Prus) i Tomasza Jawora (Michał Kitliński), między którymi już wcześniej dało się zauważyć chemię. A przecież już Wojtala (Sasza Reznikow) liczył na to, że Jawora połączy z Dagmarą coś więcej.

Zazdrość o koleżankę z pracy

Z kolei Bolesław Kowalski (Tomasz Radawiec), mimo czysto zawodowych relacji z Anną Kropielnicką (Anna Antoniewicz), nadal musi się mieć na baczności przed Julią Pakulską (Magdalena Szczerbowska), która jest bardzo zazdrosna o jego współpracownicę. Co z tego wyniknie? Jak rozwiną się pozostałe serialowe relacje? I jakie emocjonujące śledztwa czekają na widzów? O tym przekonają się oni wkrótce (więcej tutaj).
 
Magdalena Margulewicz, Kamila Ścibiorek, Gabriela Oberbek i Michał Mrozek w serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Magdalena Margulewicz, Kamila Ścibiorek, Gabriela Oberbek i Michał Mrozek w serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat


„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - sezon 12., emisja od poniedziałku do czwartku (od 28 lutego 2022 roku) o godz. 20:00 w TV4. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TV4 i TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...